Specnaz - specijalne jedinice RF

6

Specnaz - specijalne jedinice RF

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Nova oprema i uniforma Spetsnaza








Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...













offline
  • Pridružio: 29 Feb 2012
  • Poruke: 346

Sta malo informisaniji clanovi foruma misle o ruskim akcijama u Beslanu i u moskovskom pozoristu Dubrovka?

Da li su ruske snage adekvatno reagovale ili su kritike samo plod ruske opozicije ? E sad moze biti da je ovo pitanje za temu 'Alfa grupa', ali je ovo popularnija tema pa reko da saznam sto vise sto nije Vikipedija.

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2013
  • Poruke: 1707

Sto se tice pozorista tu je obucenost Specnaz-a igrala malu ulogu. Usli su posle dejstva otrova i lepo i elegantno overili teroriste. Medjutim, u pozoristu je zatajila komanda i obezbedjenje prostora. Najvise ljudi je poginulo tako sto su obicni policajci,vatrogasci i lokalni doktori krenuli da iznose ,,uspavane,, gradjanje i pritom ih nesvesno ubijali jer su ih postavljali(koliko se secam) na ledja. Ne mogu da se setim koliko je tacko doktora znalo koji je otrov koriscen i dodatni nedostatak je bio to sto su poneli malu kolicinu protiv otrova(tj. neki preparat ili lek koji se nalazi u gotovo svakoj bolnici).

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2012
  • Poruke: 1240

Ниједан од доктора није знао,добили су само упуство да их не стављају на леђа,а притом ни сви доктори и спасиоци нису знали за то. У болницама су такође доктори се бунили доводе им људе,а нико им не прича шта је коришћено.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Napisano: 20 Avg 2014 20:21



Dopuna: 20 Avg 2014 20:24

Битка за црвену беретку.

Dopuna: 04 Sep 2014 20:24

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ne znam dal je bilo:


Na nemackom je,snimci su ruski, imate prevod na engleskom Smile

(malo upozorenje ima snimaka koji mogu biti uznemirujuci nekome)

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2013
  • Poruke: 1707

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sta se ovo desavalo, jel neko upucen?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2440 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 9 sakrivenih i 2341 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 357magnum, aca018, advokat84, ajo baba, Apok, aramis s, arsa, Asteker, Avalon015, Belac91, Ben Roj, Betty25, Bgorando, Bo96, Bobrock1, bojanM84, bojcistv, BORUTUS, bukefal, C-Gun, CHARLIE JA., Cirkon, cojapop, CORDEIRO, croato, cvrle312, DeerHunter, Dejan_vw, DENIRO, Despot Đurađ, Dioniss, djboj, dmitarche, draganca, Draganeli, drale12, DrMrPr, Dzigy, Electron, Flanker-G, goran.vvv, gorankuba, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, Ice, Igritelj, ikan, janezek67, Jester, JimmyNapoli, K-1A, Kajzer Soze, Kobrim, kori, kunktator, Limeni91, lukac, mackenzie, markolopin, mercedesamg, Milan A. Nikolic, Milometer, Milos ZA, mishkooo, mnn2, Motocar, nelezele, opt1, Oscar, Parker, Posmatrac77OKB, probisic, proka89, Ripanjac, royst33, Sale0501, sistem22, StalniPromatrač, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, umpah-pah, vaci, vidra boy, Vlada1389, Voice1, vrlenija, xAlex2, Zorge