PARTNER 2017

19

PARTNER 2017

online
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Има ли места у ВС за РПГ7?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22267

mikrimaus ::Има ли места у ВС за РПГ7?
Samo kao zamena za Osu, ali je veoma upitna isplativost te zamene.



offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Шта кажу за мотор???



FMSN



offline
  • Pridružio: 28 Dec 2016
  • Poruke: 903

Pa sta da kazu...rade remont i to je to. Nista od proizvodnje, jer kupaca i nema.
Imam utisak da su dosli na wild-card, zbog Dodika.

online
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Treba reći da termoobloge izduvnih grana za motor V46-TK prozvodi VZ Moma Stanojlović.

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

BOV M16 VTI









Yugoimportov vucni VBR 107mm







Robotizovana platforma Milos





M95 minobacac i nekakva yugoimportova aktivno-reaktivna mina 120mm



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

VTI































offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630

Jedino na čemu valja raditi je ina V-Z raketa na bazi PRM 200 dometa 50km i ove male bombice/rakete za BPL valja Pegaza naoružati videćemo dokleće VTI stići sa time, jer kao što su rekli meni na paradi u NS-u a i pojedincima na Partneru ove na bazi ose i stršljena su samo ilutracija.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

proka89 ::VTI
Je li na gornjoj slici samo (prefarbana) kabina Orla 2.0 ili... Shocked ?

---

Izgleda da je kod Sove rađeno na motorskom delu Smile
Ima li neko kvalitetnije slike?
Ove dve su sa https://www.srbijadanas.com/vesti/info/atrakcija-s.....2017-06-27

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Napisano: 02 Jul 2017 12:20

Yugoimportov pregled odbrambene industrije Srbije (imam ceo pdf na srpskom i engleskom, ali je ogroman, pa cu okaciti ono sto je zanimljivo u slikama)



















































Dopuna: 02 Jul 2017 12:21







Dopuna: 02 Jul 2017 12:29













Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1140 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 6 sakrivenih i 1052 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 8u47, Asteker, Belac91, blatruc82, Bodin86, bojan313, bojank, branko7, Bubimir, Cigi, Ciri1994, d29, DaliborVukadinovic, Dejan_vw, Deki Duga Devetka, Denaya, desmeki, Djokislav, dolinalima, dule10savic, Dungorth, duro1990duro, Dzoni2412, ElGenius, Ezbuck, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, herrDule, Ikica977, ILGromovnik, Incognito, Ivoo, jaeger, jalos, Jecmendo, Jester, Jomini, Koplje, kripo, Kvaka22, lafa008, mainstream, Medojed, mikrimaus, mile.ilic75, milenko crazy north, milutin134, Mitogna, Mićko, MK10, mnn2, Mrav Obrad, mrvica78, nezavisni mislilac, nisamBot, nixos, Nomica, OKT, Otto Grunf, Pantaaa, Pekman, precan, sasics, SDsd, Semprini, Sirius, skok, Smajser, Srle993, tm, ujke, Vasilije74, vathra, vladivostok, VNVK, zdrebac, zixo, zorska, 2001