Parada Pobede Moskva 70 godina 1945-2015 i Nova Ruska Tehnika

42

Parada Pobede Moskva 70 godina 1945-2015 i Nova Ruska Tehnika

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Trebalo bi da je sutra organizovan i video bim na trgu, a delice se i georgijevske lente.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Mercury ::Postoji li neki prenos bez komentantora? Very Happy
Postoji, sa službenim spikerom koji svečanim tonom govori (čita) samo ono šta treba, kada treba i koliko treba. A razumeće ga svako sa našeg govornog područja. Ovako je bilo prošle godine: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kod ovakvih događaja studijski komentatori (svejedno da li su naši, ruski ili sa egleskim prevodom) samo kvare doživljaj, i najčešće deluju kao da se nadmeću u količini lapsusa i suvišnih komentara.



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

У новом саду, деле се георгијевске ленте од 12-16 часова на углу дунавске и змај јовине улице.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Я поздравляю Вас с днем победы в Второй мировой войны.

Слава Вам ветерани 2. светског рата.
Честитам Вам Дан победе над фашизмом.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Direktan prenos iz Moskve...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Paradni "maraton", direktan prenos iz više gradova...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • vukm 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Dec 2010
  • Poruke: 606

Topli Nes je spreman, zvucnici od kucnog bioskopa na "volume 22" deca kod babe i dede. Ziveli Zivi bili pioniri

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20886

Срећан Дан Победе!

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2011
  • Poruke: 1318




Smajli Smajli Smajli

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Jaoo komentator na RTS-u lapsus do lapsusa....

offline
  • Pridružio: 07 Dec 2012
  • Poruke: 623
  • Gde živiš: Niš

Nalet aviona prekinuo snimak motorizovanog eselona, nismo videli bumerang i t-15. Komentator sa RTSa treca liga, jedno prica drugo na ekranu, bilo je tu bisera..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2168 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 6 sakrivenih i 2107 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, airliners, amaterSRB, Apok, b_z_b, BB, bbogdan, berste23, bobo85, bokicacar, ccoogg123, celt, CHARLIE JA., cojapop, dekan.m, Dolinc, Drugsparrow, Džekson, Electron, esx66, gagidjuric, igorkozar83, Ilija84, indja, Jeremiah, JimmyNapoli, JOntra, Komentator, Kruger, Lep1na, Marko1238, marko308, miki69, milanstankovic087, milenko crazy north, Mzee, nelezele, Parker, rednap, S94, samojednoimeznam, Sarmat, skok, Solunac na steroidima, Srky Boy, suton, tomigun, VanZan, VJ, Vlada78, VNVK, zlaya011, zokilivac, 1107, 79693