Parada Pobede Moskva 70 godina 1945-2015 i Nova Ruska Tehnika

61

Parada Pobede Moskva 70 godina 1945-2015 i Nova Ruska Tehnika

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113993

Kazahstanci....
Citat:Воздушные съемки репетиции парада в Астане

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2008
  • Poruke: 557

Kakav lik,mislim da je na 2.38 sec dozivio orgazam... [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Samo najnormalnije prenosi ono sto vidi... Malo manje zavera i zlonamernosti ne bi skodilo.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

bojank ::Samo najnormalnije prenosi ono sto vidi... Malo manje zavera i zlonamernosti ne bi skodilo.

Ne budi naivan.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

bojank ::Samo najnormalnije prenosi ono sto vidi... Malo manje zavera i zlonamernosti ne bi skodilo.
Da je on (Ostrovsky) dobar iskren i dobronameran čovek ,pa i ajde ,ali pošto je običan zapadni propagandist i g...o od čoveka ,onda znamo da ne prenosi samo ono što vidi...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113993

Jos malo iz Kazahstana

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

sezan ::
Da je on (Ostrovsky) dobar iskren i dobronameran čovek ,pa i ajde ,ali pošto je običan zapadni propagandist i g...o od čoveka ,onda znamo da ne prenosi samo ono što vidi...



Nisam rekao da je dobronameran covek, vec kako je to preneo. Poslusaj malo ton glasa, da li ima i kakvih ima emocija, pa onda presudi.

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2009
  • Poruke: 296

Da li sam ja nesto propustio ili Sirius ipak nije ovde objavio reportazu iz Moskve sa ovogodisnje Parade Pobede Question Mr. Green

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Verovatno je zauzet. Kad stigne ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1461 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 1375 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 33 bren, A3C, aleksmajstor, AleksSE, bigbear, bobor, bojan_t, bojcistv, Buzdovan, C-Gun, darionis, dekan.m, Deki Duga Devetka, Desmond, Despot1, dexteroza, Dimitrise93, doktor097, draganca, drimer, DS01, Dzoni2412, Džekson, ElGenius, EVIDENTICAR, Flanker-G, gajasvi, goran.vvv, Goran_, HogarStrashni, HrcAk47, Ilija Cvorovic, Jeremiah, Kajzer Soze, kaput21, king011, Konda, ladro, LeGrandCharles, leopard83, Marko Marković, mercedesamg, mgolub, Mićko, Moldovan, Mrav Obrad, mrvica78, nenad81, neutrino, novator, pein, Petarvu, pobeda, proka89, Promising0, raketaš, raptorsi, repac, Rok A Bit, ruma, sekretar, Sharpshooter, Slobodan Filipović, Tihi86, Trpe Grozni, uruk, vaci, Valter071, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, vidra1, Zec, zlaya011, Zvonkozvonko, |_MeD_|