Parada Pobede Moskva 70 godina 1945-2015 i Nova Ruska Tehnika

54

Parada Pobede Moskva 70 godina 1945-2015 i Nova Ruska Tehnika

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 458

Mercury ::Dnevna doza prosecnog Srbende Cool


Био кувар. Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

Ono za egoizam i posebno hedonizam se slazem. Sto se tice izdajstva, mozda je proskribovao drugove, saborce, velikog Vodju i ostale, ali sebe nikada! A to je najteze izdajstvo, izdati samoga sebe, zar ne? Very Happy



offline
  • Pridružio: 31 Maj 2014
  • Poruke: 59

Indijci kao vudu ratnici obuceni. GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Таква је њихова традиционална униформа.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

dalibor_milenkovic ::Indijci kao vudu ratnici obuceni. GUZ - Glavom U Zid

A sto da ne? Ljudi se ponose svojom tradicijom i to je za svaku pohvalu.
Za razliku od onih sminkera iz Azerbejdzana koji su bas me razocarali-pa gde onako na paradu da dodju.

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Пуни пара, шеширићи, наочаре, Тавори у рукама... Very Happy
Можда су хтели да утерају страх у кости Јерменима?

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Mercury ::... A sto da ne? Ljudi se ponose svojom tradicijom i to je za svaku pohvalu...Него шта, него да је за похвалу. Мени није толико упала у очи њихова униформа, која је очигледно за свечане прилике, колико тај ''британски'' стројеви корак. Има логике у томе, али нисам знао да су и то задржали.

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@Skywhaler...

Tragovi britanskog kolonijalnog uticaja su duboko urezani u indijsko drustvo.
Cak im je parlament skrojen po britanskom uzoru.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Знам за тај британски утицај... Мислим да су чак и у хиндију и другим сродним и у Индији званичним језицима присутне поједине енглеске фразе. Да и не говоримо о чињеници да је енглески језик један од званичних у административној употреби.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113996

Rostov na Donu...juce


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1383 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1301 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A3C, aleksmajstor, AleksSE, Asparagus, Baždaranac, bigbear, bobor, bojan_t, bojcistv, bokicacar, burevesnik, C-Gun, darionis, Desmond, draganca, drimer, DS01, Dzoni2412, ElGenius, Flanker-G, goran.vvv, Goran_, HogarStrashni, Ilija Cvorovic, IpMan, Jeremiah, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, king011, Konda, Kruger, leopard83, Marko Marković, mercedesamg, Milanče222, Mićko, morava_01, Mrav Obrad, mrvica78, nenad81, neutrino, nisamBot, novator, pein, perko91, Petarvu, pobeda, proka89, Promising0, raketaš, raptorsi, repac, Rok A Bit, ruma, sekretar, Sharpshooter, Tihi86, uruk, vaci, Valter071, Vanderx, vazduh, VekiJ, Velizar Laro, vidra1, Vlada76, vrag81, Zec, zlaya011, zmajbre, zrno, Zvonkozvonko