|
Poslao: 08 Maj 2010 00:21
|
offline
- stegonosa

- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Avg 2008
- Poruke: 8041
|
Svasta, pa i SAD su na Crvenom trgu a odlikovale su Dražu i nemaju veze sa petokrakom.
Predsednik je među prvima pozvan i odlazi, pre će biti da su se rukovodili nekim ranijim iskustvima pa da se nisu ni setili da nas pozovu, da se kladimo da će iduće da nas pozovu?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2010 00:49
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7338
|
Samo da se u tu masu ne pozovu "šahidke" a što se revidiranja istorije tiče pa Rusi tu revidiraju sve i svašta, od Staljina pa do ko zna čega. Sitna je riba Srbija da bi udarala strojak na toj "reaktiviranoj" paradi proruskog bildovanja. Što se sovjetskih saveznika tiče Broz je ipak bio kosmopolita, bravar koji je svirao klavir, Hrvat koji je govorio njemački, hedonista - komunista, saveznik i ko zna šta još.
E druže Koba, podaviše nas ko kučiće...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2010 05:53
|
offline
- flyby68
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 22 Sep 2009
- Poruke: 629
- Gde živiš: planeta Earth
|
misaiv ::Tacno Khaless pozvane su samo one zemlje koje po ruskoj oceni ne revidiraju istoriju drugog svetskog rata. Onog trenutka kada smo cetnike proglasili za antifasiste iskljucili smo se iz ove proslave. Kako rece jedan ruski istoricar, ako vi ne znate ko se borio protiv fasizma mi znamo ko su nam bili saveznici.
vojnicki tacno i precizno , sve je ovim komentarom receno , kraj OFF
da li iko zna dali ce biti prenos parade uzivo na internetu ?
sve mi se cini da ce ovo biti najjaca parada u Moskvi u zadnjih 20-at godina
bit ce iznenadjenja za sigurno
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2010 07:37
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27037
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Khaless ::Politika, politika....
Vidiš kada naša vojska bude ponovo počela da podržava tradicije NOB, kada ruski generali dobiju ponovo ulice U CENTRU Beograda, pozvaće nas na paradu.
Zaista bi bilo glupo da nas pozovu a u Srbiji se slavi entikomunizam, kao u Litvaniji....
Na Crvenom trgu možeš da marširaš ako si ratovao pod petokrakom....
Baš tako.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2010 13:53
|
offline
- DJORDJE-NO-1

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Maj 2009
- Poruke: 2920
- Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija
|
Upravo su na RTV-u najavili prenos sutrasnje parade u 8h.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2010 13:59
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37330
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Poslednje pripreme....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2010 15:35
|
offline
- SailorCG
- Ugledni građanin
- Pridružio: 22 Okt 2009
- Poruke: 448
- Gde živiš: Boka kotorska
|
Citat:Predsednik je među prvima pozvan i odlazi, pre će biti da su se rukovodili nekim ranijim iskustvima pa da se nisu ni setili da nas pozovu, da se kladimo da će iduće da nas pozovu?
Rusi su rođeni za protokole...tako da slučajno zaborave da nekoga zovnu nema šanse, pogotovo jer je ovo vojno-političko duvanje i vrlo je bitno gdje se ko nalazi pa makar i na paradi. Ako Rusi misle da sadašnjoj VS nije mjesto tamo...ja sam siguran da je tako.
Razlog znam, a siguran sam i mnogi drugi, ali to bi zašlo u politiku i bilo bi brisano. Bitno da Rusi drže do sebe i svojih tradicija što je meni mnogo drago.
|
|
|
|
|
|