Partner 2011

25

Partner 2011

offline
  • medicina
  • Pridružio: 29 Dec 2010
  • Poruke: 1706
  • Gde živiš: Srbija, Levač

Meni je neverovatno da ovo Zastavino kamionče čak iima i isti znak mator nekoliko decenija zalepljen na prednju masku.. ni to nisu mogli novo da osmisle i zalepe na ove primerke(primerak). haos



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Joooooj sad je to važno......Pa Mercedes ima isti znak 150 godina pa se niko ne žali.



online
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

VITEZFOREVER ::
- Da se vratim , kako kažeš "marketingu- SDPR-a" - ( nepada mi na pamet ! ) i čisto "laičko" pitanje, jer misliš da je eksponat - maketa ala VIHOR sa malom siluetom i odlično rešeneim guseničnim delom-prohodnošću sa novim motorim 1200.ks ...izložena - proforme , i nije direktno u vezi M.84-A1 i inopotražnje sa postojećim kooperantom ? Wink


Ova maketa nema veze sa tenkom Vihor. Ako je neko i pokušao da je napravi, pokušaj je vrlo loše ispao. A što se tiče gusenica, ni one nemaju veze sa mozgom. Čak mislim da je u pitanju lanac za pogon razvodnog mehanizma ventila sa Yuga 45 ili Fiće.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Jel ima zainteresovanih za maketu?

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Napisano: 06 Jul 2011 19:55

[quote="VITEZFOREVER"]celik ::@ VITEZFOREVER


- Da se vratim , kako kažeš "marketingu- SDPR-a" - ( nepada mi na pamet ! ) i čisto "laičko" pitanje, jer misliš da je eksponat - maketa ala VIHOR sa malom siluetom i odlično rešeneim guseničnim delom-prohodnošću sa novim motorim 1200.ks ...izložena - proforme , i nije direktno u vezi M.84-A1 i inopotražnje sa postojećim kooperantom ? Wink


Kakva crna maketa Vihora? Ovo nema blage veze sa Vihorom i makata je ocaj zivi, kao sto vidite hodni deo je napravljen od lancanika. Ovo je verovatno snimljeno na standu neke firme za izradu diploma i maketa (vide se blanko diplome). Ova maketa ne reklamira Vihora i ne lici na taj tenk tj. ne lici ni na jedan osim mozda malo na osamdeset cetvorku. Cudi me da nisi primeti ove nedostatke.



offline
  • Ivan
  • Pridružio: 02 Jul 2011
  • Poruke: 26

al ste vi fanatici! Razz Very Happy Razz ovo je maketa nekog ko je pravio u kucnoj radinosti od cega je stigao a da na kraju lici na tenk... tenk, ne neki odredjeni nego samo na tenk. ne pravi svako tacno odredjeni model Razz ima i opustenih ljudi koji ne razlikuju t-55 od Merkave Very Happy a opet vole da naprave tako nesto.

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2010
  • Poruke: 1350
  • Gde živiš: NIŠ

VITEZFOREVER ::

- Da se vratim , kako kažeš "marketingu- SDPR-a" - ( nepada mi na pamet ! ) i čisto "laičko" pitanje, jer misliš da je eksponat - maketa ala VIHOR sa malom siluetom i odlično rešeneim guseničnim delom-prohodnošću sa novim motorim 1200.ks ...izložena - proforme , i nije direktno u vezi M.84-A1 i inopotražnje sa postojećim kooperantom ? Wink

[/quote]
Не дај се Витеже, добар је тај "Вихор" Smajli

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

@Ivan VTI

Kad leti Pegaz jesi pitao kolege?

offline
  • Ivan
  • Pridružio: 02 Jul 2011
  • Poruke: 26

jesam, bice do jeseni. rekli su mesec ili dva najvise. kolega se ismejao, kaze ionako ce to prvo zavrsiti na youtubu pa tek onda na vestima Smile

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

@ Ivan Vti

-Vezano za LRSVM i pricu o kabini za njega? Da li postoji neka ideja ili je nesto u razvoju u samom VTI-u ili u Fap-u po tom pitanju?
-Da li imas neke informacije o radu na novom Orkanu ili sistemu koji bi koristio rakete R-400 (dometa 140 km), koje proizvodi EDEPRO?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2035 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 6 sakrivenih i 1945 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, b_z_b, bato_banjaluka, bavar357, bestguarder, Bosnjo, bufanje, BWG, Cicumile, cikadeda, Cirkon, comi991, Czrweni, Daba75, dejankm, Denaya, Dimitrise93, dinamik, djile1, Djokislav, dmrdc, Dorcolac, dragoljub11987, dusan.l, Faki-Valjevo, Flanker-G, Georgius, goran.vvv, Great White, gregorxix, Hans Gajger, HrcAk47, igorkozar83, istina, Ivoo, jalos, Jester, Jomini, K2, kalens021, kikisp, Kriglord, Lazur_01, leopard83, leptirleptir, luka35, M74AB3, medaTT, mercedesamg, mgolub, Mickey12345, Miki281, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, MiloradKomadic, oldtimer, ostoja, Otto Grunf, Petarvu, ping15, PoolbegD02, repac, Sarmat, sasics, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, spikespiegel832, Srky Boy, stegonosa, Stoilkovic, Tas011, Tumansky, Tvrtko I, vlada035, Vlada1389, wolf431, Wrangler, zivojin32, ZlatniRez, zlaya011, zombicar153, zule2, Žrnov