Partner 2015

2

Partner 2015

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Много бих се обрадовао када би приказали нови БОВ.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Nov 2010
  • Poruke: 425

Šta je toliko senzacionalno na novom-starom bov-u? Smile



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Ima nesto u odbrani, pa ako neko uzme neka vidi...

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

U ovoj novoj Odbrani objavljen je intervju sa generalom Bojanom Zrnicem, povodom sajma Partner 2015:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izdvojio bih:
Citat:И управо пре одржавања сајма „Партнер” посетиће нас експертска делегација једне земље из региона са којом желимо да уђемо у заједнички пројекат. Они имају више знања о томе како можемо да добијемо подршку на европском нивоу за тај пројекат, а ми можда имамо мало више капацитета од њих. Договараћемо се о томе како да сво је могућности и капацитете удружимо у један заједнички пројекат.

Koji bi to projekat mogao da bude, i sa kim?

offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

Drugari kakva je situacija za ulazak na sajam a vezano za civile?

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Petak,zadnji dan,verovatno od 10h!

offline
  • Pridružio: 15 Apr 2015
  • Poruke: 49

aerodrom ::U ovoj novoj Odbrani objavljen je intervju sa generalom Bojanom Zrnicem, povodom sajma Partner 2015:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izdvojio bih:
Citat:И управо пре одржавања сајма „Партнер” посетиће нас експертска делегација једне земље из региона са којом желимо да уђемо у заједнички пројекат. Они имају више знања о томе како можемо да добијемо подршку на европском нивоу за тај пројекат, а ми можда имамо мало више капацитета од њих. Договараћемо се о томе како да сво је могућности и капацитете удружимо у један заједнички пројекат.

Koji bi to projekat mogao da bude, i sa kim?

Pa valjda Grci?No oni su bez kesa pa ne znam.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Ma Grcka sve kupuje, i to kvalitet...

Od blizeg regiona Ceska ima vojnu industriju koja vredi nesto...

offline
  • Pridružio: 15 Apr 2015
  • Poruke: 49

Toni ::Ma Grcka sve kupuje, i to kvalitet...

Od blizeg regiona Ceska ima vojnu industriju koja vredi nesto...

Mogu i oni.☺

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

arsa ::Drugari kakva je situacija za ulazak na sajam a vezano za civile?

Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 998 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 3 sakrivenih i 897 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, Bgorando, boban977, bojanM84, Burovnyak, Cicumile, Colt D, cvrle312, Dare, darkojovxp, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Djokislav, Djota1, dmitarche, dnevnasoba, Dragacevac, Duh sa sekirom, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekipo26, ekser222, eulereix, Frunze, Geodezist58, goran.vvv, Holy Saber, Ikica977, ivan979, JimmyNapoli, jodzula, Jozo74, kaput21, kasikaz, mainstream, Makarid, maksi007, Manjane, marec, marko.markovic, marko308, MarkoD, markolopin, Medojed, MiGac, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, Mirage 2000N, mirkoro, Mrav Obrad, MrG, N.e.m.a.nj.a., Natuzzi, nikoladim, OgnjenMitric, Orc, Permaldar, pirke96, precan, Prečanin30, probisic, proka89, PuškeiPlavuše, radovanstojkov023, Redred, Remain, repac, RJ, Romibrat, s putnik, S-G, Samo gledam, sap, savuni, stalja, suton, taomaster, The Boss, tomo2, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vasa.93, vazduh, Velički, VladaKG1980, vrgudinac, wulfy, zajcev1, ZetaMan, zokilivac