Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

727

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Da probaju i tako da prodaju M75. Kao sa Kiklopom i Balačko vojvodom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

dva metka puca jedan sa levog drugi sa desnog рамена, ako ima snage posle prvog da prebaci durbin na drugu stranu Smile



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Napisano: 17 Sep 2021 10:59

Dobro, da ne gresim dusu, ima i amortizer, verovatno hidraulicki. Doduse razne varijante HS su imale "amortizere" (da smanje) i "odbojnike (da povecaju brzinu gadjanja), tako da... Smile

Dopuna: 17 Sep 2021 11:02

crnitrn ::dva metka puca jedan sa levog drugi sa desnog ako ima snage posle prvog da prebaci durbin na drugu stranu Smile

Sve je stvar stava i dobre ukopanosti nozica. Zensko, 160cm i sitan kusur, a cepa iz T-Gewehr koji je navodno lomio kljucne kosti bez problema:

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2011
  • Poruke: 152

Možda nešto ovako :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

Ма добро је ја сам се мало шалио, наравно!

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

A u kakva budzevina. Bas me zanima koliko je ovo cudo tesko, i kako ce to vojnik da tegli.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Tegliće trojica.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Ovo čudo ima min 20 kg u najboljem slučaju ako ne i više.

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2013
  • Poruke: 3876

Ma meni nije problem ni težina ni to što izgleda kao da je sklopljena kod Žike u šupi, al da mi je da nam objasne namenu ovog sokoćala.

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2020
  • Poruke: 82

Zar amortizer nije mogao da bude manjih dimenzija i da ide kod nogara,okvir da ide dolje,prigušivač trzaja na cev kao kod strele,nogari da budu manjih gabarita a i mehanizam izmeniti od originalnog da bude laganiji i sve to da vide na internetu besplatno kako su svi drugi rešili sve te probleme i onda prikažu gotov proizvod kako se testira.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2503 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 12 sakrivenih i 2419 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, Aristotle2002, beki76, Bobrock1, Bojan198527, Boris BM, BOXRR, BZ, carinko, Cirkon, coaaco, Comyymoc, crazydkure, cuvarkuca, Daba75, draganca, Draganeli, drale12, drimer, Džekson, FileFinder, galico, Istman, Jaz, Lester Freamon, LostInSpaceandTime, M74AB3, m94j, Mali Rambo, Marko Marković, markolopin, mercedesamg, metallac777, milanpb, milbos, Milos ZA, milos97, MilosKop, mixa99, mrdaak, mrgud2025, nenooo, Nepopravljivi, novator, opt1, Oscar, Parker, Pekman, raster12, Ray1973, repac, rovac, sekretar, Sharpshooter, Sirius, SirOliver, skok, Solunac na steroidima, StankoVrankovic, stegonosa, superwhy, tanakadzo, Troja, vaci, vidra boy, virked, vrgudinac, Wehicle, zlizo, Zorge, zrno, 79693