Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

738

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2021
  • Poruke: 1393

Током следеће године би требало да се очекује још Лазара, Милоша и МРАП-ова јер ове бројке од горе требају до краја ове године да буду испоручене. Такође фали и нови БОВ ОТ (нулта серија), али и нпр. ваља додати да ће бити још дигитализованих Огњева, итд.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Oрлови/Г4,ремонт
Орлови ,модернизација.
Гвоздике,модернизација.



offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Један од најближих Путинових сарадника стигао у посету Србији

Током пленарног заседања Комитета биће разматрана актуелна питања из најважнијих области билатералне сарадње две земље као што су трговина, енергетика, пољопривреда, грађевинарство и инфраструктура, здравство, одбрана, иновације, високе технологије.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Steeeefan ::Такође фали и нови БОВ ОТ (нулта серија)
Za vojnu policiju?

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

Вероватно мисли на БОВ М-21, он је наводно намењен за пешадију.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29315
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Nisam povezao da je u pitanju novi MRAP. Mislio sam da je novo vozilo na bazi BOV.

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2017
  • Poruke: 2367

Odakle ovo za GM400 i GM200? Sta sam propustio..?

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

aramis s ::Nisam povezao da je u pitanju novi MRAP. Mislio sam da je novo vozilo na bazi BOV.
МРАП је М-20, а нови БОВ је М-21 који је одрадио ФАП Smile

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2021
  • Poruke: 1393

Milos1977 ::Odakle ovo za GM400 i GM200? Sta sam propustio..?
Најавили су француске радаре, а још 2019. потписали нешто са THALES-om... Е сад да ли ће бити горе поменути ГМ-200/400 или нпр. ГМ-60 за трупну ПВО... Видећемо...

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1439 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 7 sakrivenih i 1337 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ailton, ArchaBasha, Arhiv, Asteker, avijacija, Barista, Bgd123, bigvlada, Bobrock1, bojanstros9, Bojke549, boromir, borya90, bozonspeedlab, BraneS, Bubimir, bukefal, Chainsaw, Cicumile, cikadeda, Cirkon, Comyymoc, cvrle312, dane007, DeerHunter, Demi87, Despot1, Djokislav, djuradj, doktor097, dule10savic, Dusko_Dugousko, efektiva, ElGenius, Feller, g_g, Georgius, Gogi_avio, Goran_, goxin, gregorxix, GveX, JankoS, joca83, jodzula, Jose, knutveliki, Koca Popovic, kolle.the.kid, ladro, ljubo70, m94j, Magistar78, Marko00, Medojed, mexo, mgolub, miki69, Milan 84, Milos ZA, milos97, mist-mist, monomah, Mzee, nebidrag, Oscar, ozzy, panzerwaffe, pein, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, Podljub, Pururin, Radula, radza1, redstar011, RJ, saputnik plavetnila, sasics, shlauf, Snorks, Sone0883, SOVO515, Stod, Tanjagre, US_Rank_0, vazduh, vidra boy, VJ, vukovi, XBMC, Zastava, zeka013