Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

246

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Zavrsni prikaz vezbe "Balkanski odgovor 2015"




























Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607




Словеначка Кобра. Било би добро да се за ВС развије АБХО извиђачки оклопњак на бази БОВ М10/М11.


Македонци


САЈ, нисам их пре виђао у овим зеленим АБХО комбинезонима.


Ови бели ТАМ 150 АЦД М-78 изгледа припадају Цивилној заштити.



Иначе занимљиво да су на полигону поред М-47 Патона и једна самохотка Су-76 која се види на слици у диму иза колоне возила САЈ-а. Могли су да ставе неке расходоване Т-55 и М-60П уместо тих ретких експоната којима је место у музеју. Занимљиво изгледа она преврнута ФАП 13 цистерна на кривини Very Happy



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33395

Na snimku vezbe se vidi i orbiter BPL kako leti iznad poligona

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Na kojem jeziku razgovaraju na ovakvim vezbama?

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16319
  • Gde živiš: Lublana

mareCar ::Na kojem jeziku razgovaraju na ovakvim vezbama?
Na engleskom, (multinacionalni sastav). Pošto su ostale vojske osim Slovenska koja je članica NATO, u organizaciji NATO "Partnerstvo za mir", vežba se radi i prema NATO standardima.

offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Otvoreni dan u Sremskoj Mitrovici.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Maskirni Toma u poseti KZB Smile

Председник Србије Томислав Николић посетио је војну базу “Југ” у Копненој зони безбедности са начелником Генералштаба Војске Србије генералом Љубишом Диковићем.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Napisano: 01 Jun 2015 12:13

Prezivesmo i tu posetu na najvisem nivou Mr. Green Pozdrav sa Š.L.

Dopuna: 01 Jun 2015 21:14

Ima li neki snimak Tomine posete KZB. Cujem da sam izaso na televizor Mr. Green

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

duxhm ::Napisano: 01 Jun 2015 12:13

Prezivesmo i tu posetu na najvisem nivou Mr. Green Pozdrav sa Š.L.

Dopuna: 01 Jun 2015 21:14

Ima li neki snimak Tomine posete KZB. Cujem da sam izaso na televizor Mr. Green

Imas iznad link RTS a RTS
Izbacio i toma na twiter slike, koliko li je puta morao da iz nazove pitam se Smile





offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

На сајту РТС-а нема снимка, али ће сигурно бити у Дозовлите... Very Happy на ТВу сам баш видео део где се председник поздрављао са посадама ОМЈ.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 729 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 4 sakrivenih i 676 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, ArchaBasha, awathorn, Borkanović, boxbole, Colt D, cvrle312, desmeki, DezurniOperativni, Doca, DonRumataEstorski, dusanobr, EXIT78, Gogi do, Hemi, josicz, K a s p e r, kybonacci, Laluvr, m0nstrum_, Makarid, Metanoja, Miškić, moldway, Ndsk, omen, orah, Parker, pein, Pewac21, pisac12, Prašinar, promajauglavi, sap, sasa76, Sava89, sekretar, Sićko, smuk, tecataki, Titan, USSVoyager, vaso1, vjetar, VPV, Walkers, ZetaMan, zgoljo, zil10