Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

720

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Ватрогасни МАН је сличан оним цистернама набављеним 2008. - ТГМ модел, с тим што су цистерне 18.250 а ватрогасни 18.280. Тегљачи за цистерне су ТГС 18.420 двоосовинци, а набављени вучни возови су троосовинци ТГС 33.480.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Jun 2013
  • Poruke: 57

Дужи клип са недавног приказа са више наоружања.



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666



offline
  • Pridružio: 15 Jun 2013
  • Poruke: 57

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Zezaju ljude i na Vaskrs.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Kosulja do grla, samo nek je svecano, ipak je praznik

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

"Петокракаши" имају неке друге празнике. Чуди ме како на форуму има љди који се расправљају до бесмисла који је калибар бољи а слабо има ко да поп.зди од оваквих сцена? Зар вас ово са роботизованим радњама не ....плаши, не гади, не љути?
Зср никог не понижава она идиотарија на линији пуњења и пражњења?
Она маскирна мрежа на "могили"...јер оно није заклон.
Зар вам не смета што је база идеална да буду поклани на спавању?
Као и огромна већина база у КЗБ?
Нико да бекне коју?

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Kada vidim ove retardirane prsluke u nenormalnim veličinama,digne mi se kosa na glavi,još kada vidim da ih popuste do kolena,bolje da ne gledam,nerviram se samo.
Ručak pravi generalski,sve pohvale.

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

Ziva je JNA, nista joj ne fali.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666


I izjava ministra vojnog

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 978 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 2 sakrivenih i 942 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEKSICMILE, aleph_one, Apok, Arhiv, Boskovic, brane2208, BWG, cenejac111, desmeki, Dovla 1980, Duschi, Dusko_Dugousko, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, kybonacci, marsi, mercedesamg, mgolub, mkukoleca, nemkea71, Polifon, Robin, Shilok, Siti2, Stevan2026, tanakadzo, tomo2, vaso1, VladaKG1980, Vlado82, vukovi, zlaya011, 1324