Vojske bivših Republika SFRJ

964

Vojske bivših Republika SFRJ

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

S-lash ::Slovenska vojska i Elan zajedno razvili nove vojne skije. Ziveli Cena: paprena do bolovanja Shocked
Več su i na testu u Austriji i Italiji.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

U cenu je je uključeno sve osim skijaške pohodne pancerice. Znači, sklapajuči skijaški štapovi i skije sa automatima. Cena je jednaka ako uzmeš vrhunske alpske skije sa najboljim automatima. Pošto je to za vojsku i treba biti sve lagano (manje od 6 kg zajedničke težine) verovatno ima i delova iz titanijuma i skupih kompozita.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

2k € su bogner skije, gdje je 1600€ samo ime. Cak i Stöckli kosta manje. Ali eto... Ako ce uspeti, samo neka! Ovo je proizvod kojeg su poceli razvijati dok je Elan bio jos u nasem vlasnistvu. Sad ce Ameri lepo da zarađuju, ako to postane "standard" NATO dila.



offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Ja sam svoje napisao a ti i dalje uspoređuj kruške i jabuke. Inače tehnologija Stockli i Bogner (nema svoje skije več za njih radi firma Faction iz Švajcarske je obično sranje prema Elanu. Elan je uvek bio vodeči inovator na svetu, problem je u glupim direktorima komunjarama koje neznaju voditi firme kako spada. Ako bi Elan vodili dobri menađeri sigurno bi bila to najbolja firma na svetu u skijaškom fazonu.

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

sta ce vojnicima skije, i onako ce taj sneg da se otopi, i polovi se tope Mr. Green

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3815
  • Gde živiš: Makedonija

ARM
!1MPB


offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3815
  • Gde živiš: Makedonija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

1MPBr.

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

Nedeljem se u Sloveniji čisti auto Smile





offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Е, зато донесите закон по којем командири чета морају да буду ожењени. Па ће имати шта да раде код куће док су млади, а недељом ће да воде малу децу у парк, или на планине, а не да организују прање возила на нерадни дан.

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

dobri covek ::Е, зато донесите закон по којем командири чета морају да буду ожењени. Па ће имати шта да раде код куће док су млади, а недељом ће да воде малу децу у парк, или на планине, а не да организују прање возила на нерадни дан.
Ma to je kao zahebancija na neku "karakteristiku" nas Slovenaca, gdje se nedeljom pere auto. Da su ozenjeni, doma bi prali 2. Svog i od zene Laughing

Evo i ja sam juce oprao svog Ziveli

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Kod nas, ili bolje, kod mene, slojevi blata drže šasiju na mestu. Auto se pere samo u slučaju da privodiš nešto preko formacije ili ako ga prodaješ.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1103 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 8 sakrivenih i 992 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, acatomic, Aleksa 3215, AMX72, Andrija357, Ares12356, bbogdan, bokicacar, Borski1977, BORUTUS, BOXRR, branko87, C-Gun, celik, Chileee, Cicumile, Cirkon, Citalac, Comyymoc, crnogorac, CrveniSolaris, Dare, desmeki, djonsule, Djordje29, djuradj, Dorcolac, Duk011, Dusko_Dugousko, Dzoni70, Džekson, Ercomero, EXIT78, g_g, Gradjanin, Great White, Grebostrek, Guster25, HogarStrashni, ivan1973, ivran064, Jeremija98, JimmyNapoli, Jose, K a s p e r, K-1A, Kajzer Soze, kljift, Kobrim, komenski, Kruger, Kvaka22, larix, Limeni91, LostInSpaceandTime, ludvig 78, Marko Marković, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, milimoj, MiljanXD, MILO-VAN, mir, miso2709, Moldovan, monomah, nixos, Ns1975, OgnjenMitric, Pekman, Petar888, Piani Jazzer, proka89, RD84, redstar72, Remain, Robin, rodoljub, S-G, samsung, sasakrajina, Semberija, Sevatar, skok, Smiljkovich, sovanova95, StankoVrankovic, stegonosa, suponik, tomigun, trutcina, VaRvArI 85, vathra, VJ, vladetije, Vladko, vpetrovic, vrgudinac, wolf431, XBMC, Zastava, zokikurir