Clanovi foruma

1

Clanovi foruma

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Primetio sam da nema nekih clanova foruma koji su cesto dolazili
sta je sa
Kibom?
OpForm?
Krazy Katom?
Zagorom?...........................



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Pa "zauzeti" ljudi Wink

Šalim se, Zagor ne dolazi odavno a čini mi se i na forumu 63-će gde je bio veoma aktivan ga nema.

Krazy je više na MP forumu, OpFor nam se ne javlja verovatno čovek ima obaveza a Kibo - ko će ga znati, možda je i on pronašao neku Pragu u nekom budžaku pa je studira Smile



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Ron Jeremy ::Kibo - ko će ga znati, možda je i on pronašao neku Pragu u nekom budžaku pa je studira Smile
Covek ima posla preko glave. Dolazi koliko moze.

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

A nema nam ni @Hassana. Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Koliko ima dama na forumu 2-3? ko je najstariji clan foruma po postovima i koja je prva tema na forumu bila?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

boksi ::Koliko ima dama na forumu 2-3?

Natrix i Diemaco su stalni clanovi,Delete je postavila jednu temu skoro(bila je pre vise),+sad to sto neka upadne povremeno da pita nesto kao devojka iz Zrenjanina pod nadimkon Gepard koja je nesto pisala u temi ostalo kao i Snezana skoro Smile

Citat:koja je prva tema na forumu bila?

Trazi brate....

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Sta je sa spelling mistakes i reconom ?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Speling Mistakes je banovan poodavno...

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@boksi....
Citat:Primetio sam da nema nekih clanova foruma koji su cesto dolazili
sta je sa
Kibom?

Kibo nam se danas vratio Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

TOP GUN ::Speling Mistakes je banovan poodavno...

Može li se saznati razlog.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 904 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 8 sakrivenih i 832 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 6.5lapua, 6footboy, AleksSE, Baždaranac, Bbbggg1979, bestguarder, black venom, Bo96, bobor, bukefal, C-Gun, cuvarkuca, deLacy, djonsule, Djota1, Draganeli, Duce, Džekson, eagle.rs, Foxdie, gajasvi, Giskard, Glavonja049, hellenic, Imperator_Aleksandr_lll, Ivoo, jalos, Jeremija98, Kajzer Soze, kasikaz, kib, kihot, Konda, Krin, kybonacci, Laluvr, LjubisaR, Lotus, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Metanoja, milenko crazy north, Milenko_M, Milos ZA, mkukoleca, momcilob55, nenad81, nnovakis, nuke92, Orc, Paklenica, PO1974, rodoljub, royst33, Sioux7674, stalja, stegonosa, Tanjagre, tomigun, vaci, Velibor Radoja, Vzor50, xAlex2