|
Poslao: 27 Jul 2008 20:11
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2006
- Poruke: 3311
- Gde živiš: Gde ja zivim...
|
Polja A i B su ista nijansa sive. Jedna od najboljih iluzija.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2008 22:38
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27348
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Kako da to proverim? Kopiranjem?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jul 2008 23:13
|
offline
- Mixelotti

- Administrator
- Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 28411
- Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države
|
Pitao sam Fotošop
potpuno ista nijansa - verovali il ne.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Nov 2008 10:48
|
offline
- Mixelotti

- Administrator
- Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 28411
- Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države
|
ustvari je :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|