|
Postovani,
Hvala vam za prijem na forum. Proucavam 2 sv. rat amaterski, dosta dugo. Bio sam u Normandiji 10-ak dana 2018-te na godisnjicu Dana D i tamo isao po muzejima, plazama i bunkerima i upoznao glumce iz serije Band of Brothers. Naravno, snimao sam koliko sam mogao. Ali tek pre 3 meseca sam od toga napravio 3 dokumentarca za moj jutub kanal. Dva dokumentarca traju oko sat vremena, a ovde vam saljem treci, skraceni dokumentarac od 25 minuta Mislim da bi vam bilo zanimljivo da pogledate. Evo linka
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|