Irački rambo vs. ISIS snajperista

Irački rambo vs. ISIS snajperista

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010



offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven


Kakav idiot... Sta drugo da se kaze (lock eventualno)... 🔚



offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Majko mila kakvi indijanci....

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5590
  • Gde živiš: Novi Sad

Изрека "максим по дивизији" је добила сасвим нову димензију...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ja ovde nevidim ni Ramba a ni snajperistu..
Samo ludo rasipanje municije a sve za rad sačinjavanja ovog snimka..

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 103

na 3:10 i 3:50 su dosla dva snajperska metka i time je prica zavrsena

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 788 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 0 sakrivenih i 778 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alberto, Bojan85, cvele130, drimer, Milos82, Raso75, superwhy, SympathyForTheDevil, vddutina, Zastava