|
Poslao: 13 Mar 2013 12:42
|
offline
- mareCar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jul 2008
- Poruke: 3380
|
djonsule ::Dve familije ruskih vozila Kamaza i Urala sa dva različita pristupa, moderni i tradicionalni, šta je borba za državne naruđbine. Ako mederatori misle nek prebace u odgovarajuću temu.
Molim, sta?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Jun 2013 19:17
|
offline
- Pridružio: 11 Jun 2013
- Poruke: 136
- Gde živiš: U BAROKNOJ PROSLOSTI CEKAM BUDUCNOST
|
NEMACKI ENOK
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2013 06:37
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16326
- Gde živiš: Lublana
|
Sasvim spodoban oklopnjak netreba da se pronalazi topla voda.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2013 09:57
|
offline
- Pridružio: 11 Jun 2013
- Poruke: 136
- Gde živiš: U BAROKNOJ PROSLOSTI CEKAM BUDUCNOST
|
jazbar ::Sasvim spodoban oklopnjak netreba da se pronalazi topla voda.
Potpuno si u pravu. A treba imati na umu razlicite uloge LAPV i oklopnjaka.
Imaju razlicite namene i ulogu. To je recimo slicno kao kada bi se komparirali
Ferari i Fica ... a da i oni imaju slicnost imena im pocinju na F
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2014 02:04
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
Rusi kazu da su pre par nedelja dobili na testiranje par komada PVP i VBL MK2 od Francuza, iz Renoa kazu da nisu... Rusima treba ovako nesto i hoce gotov proizvod, nemaju vremena da ga sami razvijaju.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:If a sale were reached, the count would run to hundreds of units, the executive said.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
VBL Mk2 kao izvidjacko ali koji ce im PVP ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2014 04:57
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16326
- Gde živiš: Lublana
|
Naravno da iz Renaulta kažu da nisu, kad je Panhard firma pod okriljem PSA (Citroen i Peugeot).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Maj 2014 12:28
|
offline
- Pridružio: 08 Maj 2010
- Poruke: 1714
|
Moze li neki link sa vise informacija u vezi ovih UAZ-ovih vozila?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2014 15:32
|
offline
- Pridružio: 11 Jun 2013
- Poruke: 136
- Gde živiš: U BAROKNOJ PROSLOSTI CEKAM BUDUCNOST
|
Zastadoh na EVOK-a. I malo podataka o njemu.
"The LAPV Enok (LAPV is a Light Armoured Patrol Vehicle) is an armoured military vehicle of the Bundeswehr, mostly in use with the German Army. It is a significantly further developed Wolf SSA, based on the Mercedes-Benz G-Class.
It features protection according to NATO STANAG 4569 Level 2 against rifle fire, land mines and improvised explosive devices. The Enok was especially designed to be deployed in harsh terrains and bad weather situations.
A first batch of 247 vehicles has been ordered by the Bundeswehr, with deliveries scheduled between 2008 and 2013.[1]"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|