|
Poslao: 28 Okt 2020 17:05
|
offline
- IlijaZ

- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Maj 2013
- Poruke: 743
|
slonic_tonic ::
1800 tenkova?
to bi ozbiljno načelo i samu Rusiju
Nemoj da si bukvalista
Naravno da namjerno pretjeruje sa brojem ali mislim da generalno istinu govori. Poruka o bratstvu je naročito bitna, tursko-azersko bratstvo je relativno nova pojava, poklapa se sa Erdoganovim usponom.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 17:12
|
offline
- Pridružio: 07 Jul 2014
- Poruke: 276
|
sunto ::Zanimljiva bolnica, bez kreveta, nema računara, postera, stolica u hodnicima...
Decko ti nisi sasvim svoj izgleda?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 17:19
|
offline
- Pridružio: 30 Avg 2014
- Poruke: 1130
|
Како не разумеш да су болнице дозвољене само у Идлибу и источном Алепу на сваком кораку, регуларна војска Азербејџана не гађа болнице, цркве, не сече главе и не убија рањенике као што смо видели на толико снимака и слика, све смо то сањали, него шта би тек да није регуларна и да користе мобилне што им је од почетка забрањено.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 17:30
|
offline
- IlijaZ

- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Maj 2013
- Poruke: 743
|
Šesti snimak danas.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 17:33
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3684
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: crnitrn, boolero, Novak.Asterix, Panter, MB120mm, T-72, Trinitron1, S2M, mean_machine, upitnik, _commandos_, zlaya011
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Novak.Asterix ::
Decko ti nisi sasvim svoj izgleda?
Какви свој, Ердоганов!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 17:47
|
offline
- lord sir giga

- Elitni građanin
- Pridružio: 01 Dec 2009
- Poruke: 2454
- Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......
|
Ovaj zadnji snimak me podseti na sluzenje vojnog roka i pesadijsku obuku gde smo na komandu artiljerija trcali jedno 50 m ili 100m pa ono da se bacimo na zemlju ili u zaklon.
Kad nas je video potporucnik kaze covek e sad mi je zao sto nemam mogucnosti barem minobacacku da ispalim i da vam pokazem da bi cla ceta izginula u roku od odmah a mi se scucurili svi jedan do drugoga.
Sledeci put smo terali jedan drugog od sebe bar po 5 do 10 m Sto se ovde na snimcima vidi barem pola vojske bi prezivelo druga polovina bi bila ranjena ili izginula ovako zali boze uniformi pusaka municije kad je glava luda pa oce da se druzi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 18:04
|
offline
- Pridružio: 14 Dec 2018
- Poruke: 318
|
lord sir giga ::Ovaj zadnji snimak me podseti na sluzenje vojnog roka i pesadijsku obuku gde smo na komandu artiljerija trcali jedno 50 m ili 100m pa ono da se bacimo na zemlju ili u zaklon.
Kad nas je video potporucnik kaze covek e sad mi je zao sto nemam mogucnosti barem minobacacku da ispalim i da vam pokazem da bi cla ceta izginula u roku od odmah a mi se scucurili svi jedan do drugoga.
Sledeci put smo terali jedan drugog od sebe bar po 5 do 10 m Sto se ovde na snimcima vidi barem pola vojske bi prezivelo druga polovina bi bila ranjena ili izginula ovako zali boze uniformi pusaka municije kad je glava luda pa oce da se druzi
Ja kad sam napisao da zmog kamuflaze ocito da Armenci imaju problem sa disciplinom , napali su me.
Neka mi sada neko objasni ovu zadnju snimku , pretrcavanja armenaca u napadu , to je smijurija - a znaju da ih se osmatra , i ako do sada nisu naucili drzati razmak onda nece nikada.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 18:05
|
offline
- dejoglina
- Počasni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2011
- Poruke: 771
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
zapljeneno vozilo sa municjon od strane Jermena.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2020 18:07
|
offline
- Pridružio: 19 Jan 2015
- Poruke: 1359
|
IlijaZ ::Šesti snimak danas.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Za ovo su stvarno potrebni nervi. Gadjali su na pocetku polozaje a ondak sacekali ih gotovo sadisticki da se prikupe svi u onaj objekat pa su opet dejstvovali. Ovako odokativno polozaj je branila neka laka ceta, posle ovog projektila ovaj polozaj i jedinica su van upotrebe. Zali boze ljudi, odvratan snimak.
|
|
|
|
|
|