Kriza na Korejskom poluostrvu

339

Kriza na Korejskom poluostrvu

offline
  • Pridružio: 01 Feb 2014
  • Poruke: 1295
  • Gde živiš: Nacionalni park Srbija

Pa to onda samo potvrđuje da su Kimovi i njihove armije ''savetnika'' (bili) jako nesposobni i kratkovidi kad su stvarali zemlju kojoj većina ekonomije počiva na političkom sistemu obližnje zemlje.
Uz t ću da podsetim da nije SSSR pao preko noći.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Снимак
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:NorthKorea massive artillery drills held on KPA anniversary.




300+ artillery piece live fire exercise represents < 2% of their total 21,100+ artillery holdings Mr. Green



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

E, posle ovih slika možete reći da ste gotovo sve videli!

offline
  • Pridružio: 14 Dec 2010
  • Poruke: 1382

Imam tu cevne i raketne artilejrije koja bez problema tuče Seul, ne moraju samo balističke.

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3416
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Ovo neka nova istorija?
Po nekima bilo je ovako, SAD su izvršile invaziju na Južnu Koreju a onda su iskoristili okupiranu državu kako bi napali Severnu Koreju. Tj. provalili su preko granice i tako je počeo taj rat. Zato su UN (kakve god bile tada) formirale snage (bez obzira na pristrasnost) i pomogle Južnoj u invaziji na Severnu?
Interesantno.
Ono sa dolaženjem i pakovanjem u špajz se odnosilo na upad Kineza?

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3592

powSrb ::Снимак
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:NorthKorea massive artillery drills held on KPA anniversary.


na ovoj slici, tamo gore sa leve strane, izgleda kao da je nesto gadno puklo.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2014
  • Poruke: 1413

Kao odgovor na ovo amerikanci su danas lansirali ICBM iz Kalifornije.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2016
  • Poruke: 2814
  • Gde živiš: Beograd

Atraktivno je ovo, samo da ih ne koriste na ovaj nacin u ratu, jer ovo moze da resi jedan nalet A-10 Very Happy Mada postoje price da su izgradjeni citavi kompleksi u brdima na granici, gde je automatizovano da haubice ispale, povuku se u brdo, napune, vrate se, pa opet...Valjda su uporista otporna na bunker bustere.

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

dobri covek ::E, posle ovih slika možete reći da ste gotovo sve videli!

Још Laughing





Одговор

offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

flash12 ::Atraktivno je ovo, samo da ih ne koriste na ovaj nacin u ratu, jer ovo moze da resi jedan nalet A-10 Very Happy

pa nije to ISIS da im se A10 šetka kroz teritoriju kako želi, čak je i naša oskrnavljena PVO onesposobila par A10ki

sve i da Kim nema nuklearke ameri bi morali da pošalju bukvalno par hiljada tomahavka prije nego što bi poslali avione tamo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 924 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 8 sakrivenih i 827 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, amstel, aramis s, Aristotle2002, bato_banjaluka, Baždaranac, bolenbgd, bpop, Bubimir, ccoogg123, cemix, cikadeda, darcaud, DeerHunter, Deki Duga Devetka, desmeki, Drugsparrow, dusan.l, esko_hz, goran.vvv, gost321, goxin, iceburn, Ivoo, jalos, Jecmendo, Jester, KUZMAR, Lance Guest, Lep1na, lima, maksi007, Malahit, maxim_von_burdengate, mačković, MB120mm, medaTT, Medojed, mercedesamg, milan47, milanpetkovicv, milenko crazy north, MILO-VAN, misaru, N.e.m.a.nj.a., Nemanja Opalić, nemkea71, neutrino, NiKoLa27, Nobunaga, Pero, Pilence, pirke96, PO1974, Polifon, precan, Radoslava, raptorsi, Ray1973, Rok A Bit, rovac, royst33, ruma, Sharpshooter, Shinobi, Sirius, Sitan_Lopov, skvara, Smajser, Soslan, spalev, Spinosa, srđan, sslay, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Valter071, vathra, vazduh, Veless, veljkovicdani, vidra boy, Vladko, wolverined4, xAlex2, 2001