|
Poslao: 22 Nov 2023 17:14
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4724
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":Mentalno pišemo scenarij kako poslati ATGM u Gazu, kunem se da je to primjerna situacija."
Trebaju i ATGM. Ima puno napola srušenih zgrada iz kojih može da se djeluje i po izraelski "pozadini". Pored toga treba palestinicima i BPL. Dvadeset dana i sjever Gaze još nije pao. Pored toga stožer vrlo vjerovatno na jugu Gaze, još dva puta veča teritorija. U meduvremenu u ovoj klaonici možda da nekom padne mrak na oči i počne veliki regionalni rat...u kojem Izrael neče moči da preživi bez Amerike i zapada.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Nov 2023 20:22
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3684
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
Праше они добро по оклопу, пјешадије ни на видику, јбт човјек дотрчи до тенка да му заљепи експлозив на гузицу, страшно. Јевреји имају апсолутну превласт у ваздуху, гдје су им јбн зујалице да прате тенкове у наступању и скидају ове сандалаше који излазе као на сафарију у лов на оклоп, преко брисаног простора трче као на излету.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Nov 2023 22:14
|
offline
- Pridružio: 03 Feb 2013
- Poruke: 3112
|
Fantom
ne mogu otvoriti taj snimak, ali na osnovu prethodnih snimaka, meni deluje da se to pritrčavanje tenkovima dešava u pozadini.
Teren nije očišćen od terorista, podzemni tuneli ili već kako su se provukli.
Mora to ovako
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Nov 2023 23:43
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4724
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":Hamas je objavio video na kojem se vidi kako njihovi borci gađaju izraelske tenkove i položaje u Gazi"
Vjerovatno je ovaj snimak. Naravno, da nije sve očiščemo. Pa ovi palestinci rade ono što rade. U pozadini Izraela.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Nov 2023 23:48
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37722
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Predstava o veličini...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Nov 2023 00:30
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39625
|
IDF u akciji
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Hezbolah u akciji
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
IDF zarobljava Hamasovce koji se predaju i izlaze iz tunela
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Hezbolah u akciji
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
IDF pokazao tunel ispod bolnice Šifa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Još jedno blizinsko uništavanje IDF-ovog oklopa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Nov 2023 08:50
|
offline
- beowl

- Elitni građanin
- Pridružio: 14 Sep 2009
- Poruke: 1897
|
Na snimku od juče se na samom kraju vidi i kako otvaraju vatru na grupu od 2-3 izraelska vojnika doslovno kroz neku ogradu. Udaljenost deset metara možda. A ovi potpuno nespremni jer se sve verovatno dešava iza prvih linija.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Nov 2023 11:16
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39625
|
Hamas u akciji
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Huti na brodu koji su zaplenili
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Snimak pucnjave na IDF-ove vojnike sa male daljine na kraju
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|