|
Poslao: 20 Jul 2024 18:45
|
offline
- S2M

- Legendarni građanin
- No pasarán – Sie kommen nicht durch
- Pridružio: 21 Nov 2009
- Poruke: 6801
|
Izrael + USA + GB je tačnije.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 20 Jul 2024 20:53
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3590
|
Ako amer kaze da nije ucestvovao u tom napadu, nema zasto da ne verujem u to.
Kao da izrael sam ne moze da odvali po rafineriji u jemenu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jul 2024 21:04
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113828
|
Citat:Italian aerial refueler
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:A journalist from Israel's Channel 12 reported that, based on published reports, the US and Britain were collaborating with the Israeli regime to refuel Israeli fighter jets, and may be providing information for attacks on Yemen.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2024 01:22
|
offline
- Koridor
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2015
- Poruke: 3540
|
Pitanje je dal je izrael ucestvovao ili su samo naredili amerima gdje da biju.
Veci problem je sto im je dron sletio u tel aviv.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2024 05:05
|
offline
- Koridor
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2015
- Poruke: 3540
|
Moze Izrael da odvali sta hoce u Jemenu (ako je ostalo ista posle sauda i amera) ali to i dalje ne objasnjava kako im je dron sletio u tel aviv.
Prije samo 6 mjeseci kad se pravila famozna koalicija za udare po jemenu (cirkus kolorado koalicija) izrael je rekao da nece biti dio iste.
Prica postaje itekako zanimljiva ako Iran ima dron koji je problematican za izraelski pvo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2024 06:53
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3590
|
Israel ima 7 boinga 707 koji se koriste za dopunjavanje aviona u vazduhu. Jesu stari ali ih koriste i dalje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2024 10:07
|
offline
- aleksmajstor

- Super građanin
- Pridružio: 13 Avg 2011
- Poruke: 1485
- Gde živiš: Zajecar
|
@ zdrebac
Što da se muče kad već imaju savezničke tankere na licu mesta. I prostije i jeftinije.
Da li je još nekome sinulo da je taj dron mogao biti lansiran sa broda negde u Sredozemnom moru.
Pa umesto 2300 kilometara preleti 200-300?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jul 2024 11:08
|
offline
- Pridružio: 24 Mar 2008
- Poruke: 514
|
Bio pre neki dan kod nas teretni 767 pa odleteo za Berševu. Verovatno je nosio ljubičice. Kažu vrelo leto tamo, pa im zafalilo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2024 14:33
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113828
|
ХАМАС И ФАТАХ СЕ УЈЕДИНИЛИ: Палестинске ривалске организације потписале у Кини Пекиншку декларацију
Citat:ПОТПИСИВАЊЕМ Пекиншке декларације у Кини, представници 14 различитих палестинских група, међу којима лидери две велике ривалске организације Фатах и Хамас - које се већ 17 година боре за превласт у Појасу Газе и на Западној обали - договорило се да оконча поделе и ојача "Палестинско јединство". Како су пренели кинески медији, декларација је потписана током дијалога помирења међу фракцијама, који се одржао у Пекингу од 21. до 23. јула.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|