|
Poslao: 25 Apr 2026 10:57
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3576
|
Napisano: 25 Apr 2026 10:56
Pete Hegseth: "The United States has imposed an ironclad blockade that grows more powerful by the day. From the Gulf of Oman to the open oceans, our Navy is enforcing this blockade without hesitation or apology."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
u kojem li ovaj univerzumu zivi? covek misli da je vreme krstaskih ratova. a gledajuce te tetovaze na njemu, verovatno je i tako.
Dopuna: 25 Apr 2026 10:57
a ovom se vec po ne znam koji put prividjaju nuklearke.
Donald Trump on Iran: "I think there would be nothing worse than having nuclear holocaust in Europe; London, Paris, various places in Germany all targeted."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
poslusati ga kako prica. nesto mi lici da je ovaj bas napaljen da ih koristi
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 12:06
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39555
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: Prašinar, celt, rovac, Bobrock1, Milos1977, ssekir75, Koce, Otto Grunf, Wrangler, nobutado, IvanM1984
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Nije ni čudo što su US đenerals sakrili ključeve od Trumpstera.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 12:26
|
offline
- Pridružio: 29 Dec 2011
- Poruke: 963
|
Aragči je u Pakistanu. Iznosi iranske zahtjeve i uslove za okončanje rata pakistanskim posrednicima.
Citat:Rojters, pozivajući se na pakistanski izvor, izvijestio je da je iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči predstavio zahtjeve i crvene linije svoje zemlje tokom razgovora u Pakistanu.
Prema izvoru, u razgovorima je razmatrana zabrinutost Teherana u vezi sa predlozima koje su iznijele Sjedinjene Države, mada nisu otkriveni dodatni detalji.
Roya News
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 13:49
|
offline
- 5.56

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2018
- Poruke: 1106
|
Pein,to cirkuziranje sa nuke kodovima sluzi da orange clown dize sebi cenu,a za na primer B61 ne trebaju nikakvi kodovi da bi detonirala na cilju,ide joj arming brez toga.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 13:54
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3576
|
5.56 ::Pein,to cirkuziranje sa nuke kodovims sluzi da orange clown dize sebi cenu,a za na primer B61 ne trebaju nikakvi kodovi da bi detonirala na cilju,ide joj arming brez toga.
verujem da ima i nekih procedura oko toga koje se moraju ispostovati.
ne mogu da je koriste kao obicne bombe.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 14:02
|
offline
- 5.56

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2018
- Poruke: 1106
|
Ima posebna procedura za njeno dejstvo ali brez ikakvih kodova.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 14:24
|
offline
- beowl

- Elitni građanin
- Pridružio: 14 Sep 2009
- Poruke: 1887
|
- 19Ovo se svidja korisnicima: bojank, kolle.the.kid, vlajkox, celt, ladro, GrammaticalAnalysis, Prašinar, boro975, Žrnov, sap, stegonosa, MaRtInsrbija1993, amaterSRB, Denaya, kalens021, Koce, Otto Grunf, BraneS, IvanM1984
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Treba ta pisanja o navodnom uskraćivanju pristupa lansirnim šiframa Trampu uzeti sa ogromnom rezervom. Kad je bio u prvom mandatu išla je čitava kampanja u raznim "Tajmsovima" i "Postovima" kako mu generali ne dozvoljavaju da pristupi ovome i onome, i naravno nuksama. To je bila i ostala suva DNC propaganda jer tako nešto predstavlja de facto vojni puč, što nije nemoguće ali je realno da se desi samo u slučaju da ovaj zaista pokuša da izda takvo naređenje.
I bez toga imamo kompletan dezinformacioni spektakl: iran pregovara, iran ne pregovara, nisu poslali nikog u Islamabad, eno ga ipak Aragči u Islamabadu, Garda zabranila Aragčiju da pregovara o bilo čemu, Garda nije ništa zabranila Aragčiju, Galibaf se povukao iz pregovaračkog tima, Galibaf je još uvek u pregovaračkom timu, 37 brodova prošlo u četvrtak, 5 brodova prošlo u četvrtak a dva napadnuta, Iran spreman da se odrekne uranijuma, Iran se nikada neće odreći uranijuma. Sve ovo stiže paralelno jedno sa drugim i potpuno je nemoguće razlučiti šta se zaista dešava. Jedini pouzdan pokazatelj je omasovljavanje USAF efektiva u regionu, koji je sada i veći nego pre dva meseca.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 14:51
|
offline
- Pridružio: 20 Jul 2025
- Poruke: 338
|
beowl ::Treba ta pisanja o navodnom uskraćivanju pristupa lansirnim šiframa Trampu uzeti sa ogromnom rezervom. Kad je bio u prvom mandatu išla je čitava kampanja u raznim "Tajmsovima" i "Postovima" kako mu generali ne dozvoljavaju da pristupi ovome i onome, i naravno nuksama. To je bila i ostala suva DNC propaganda jer tako nešto predstavlja de facto vojni puč, što nije nemoguće ali je realno da se desi samo u slučaju da ovaj zaista pokuša da izda takvo naređenje.
I bez toga imamo kompletan dezinformacioni spektakl: iran pregovara, iran ne pregovara, nisu poslali nikog u Islamabad, eno ga ipak Aragči u Islamabadu, Garda zabranila Aragčiju da pregovara o bilo čemu, Garda nije ništa zabranila Aragčiju, Galibaf se povukao iz pregovaračkog tima, Galibaf je još uvek u pregovaračkom timu, 37 brodova prošlo u četvrtak, 5 brodova prošlo u četvrtak a dva napadnuta, Iran spreman da se odrekne uranijuma, Iran se nikada neće odreći uranijuma. Sve ovo stiže paralelno jedno sa drugim i potpuno je nemoguće razlučiti šta se zaista dešava. Jedini pouzdan pokazatelj je omasovljavanje USAF efektiva u regionu, koji je sada i veći nego pre dva meseca.
-----Ovo je sve po PS. Istina prva strada u ratu. Poznato svima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2026 15:31
|
offline
- RED4G-304

- Građanin
- Pridružio: 14 Maj 2024
- Poruke: 81
- Gde živiš: Imperija Lazi
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: Milos1977, kolle.the.kid, celt, Panter, boro975, ssekir75, Denaya, Koce, Otto Grunf, šumar bk2, amaterSRB
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Izgleda NBC news dao potvrdu o velikim razaranjem po US bazama na bliskom istoku tokom "Epic Fury". I u tekstu isto daju neku "potvrdu" da je Iranska avijacija bila aktivna i bukvalno bombardovala neke baze, valjda sa FAB, i specificno kazu F-5 (sto je cudno, jel mislim F-4rka je mnogo bolje opremljena za blisku podrsku takvim sredstvima).
P.S izvorni tekst - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|