|
Poslao: 10 Mar 2017 18:20
|
offline
- Ahenobarb
- Elitni građanin
- Pridružio: 09 Feb 2015
- Poruke: 1520
|
- 13Ovo se svidja korisnicima: rovac, Profica, su27, ILGromovnik, djordje92sm, Komentator, bojank, ljuba, powSrb, Cufo, radionica1, BraneS, anbeast
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
gold_digger ::@"Drug Platov"
Kao da ovde znaju sta se tamo desava i zasto Rusija ratuje u Siriji?
Ja mogu da nagadjam a to su gotovo sigurno nafta i gas, kao sto su Kuvajt amerikanci oslobadjali od Iracke okupacije tako je sad ISIL opet dao povod amerima da udju u rat verovatno zbog istog razloga.
Većina nema pojma. Imaš tupavce koji grakću da je Zapad bezuslovno u pravu i iste takve tupavce koji grakću da je Rusija bezuslovno u pravu. Zbog toga je zadovoljstvo sukobe širom sveta pratiti baš ovde, gde ima mislećih ljudi što bi se reklo...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2017 18:58
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
У последње време их затварају по Европи. Скоро су неког касапина осудили јер су пронашли слике и снимке где је убио неке заробљене припаднике САА 2013. Верујем да све који се појављују на снимцима, а тамо их нађу депортују или затварају. Само што се њих хиљаде нигде нису појављивали али су клали и убијали.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2017 19:26
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29318
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Zato niko od njih ne da dokumenta na uvid. Pametna investicija bi bio softver za prepoznavanje lica, baza može da se napravi od fotografija sa društvenih mreža pa onda direktan let sa aerodroma najbližeg mestu hapšenja do Damaska. Tamo će im prirditi dostojan doček.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2017 19:44
|
offline
- Irbis
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2014
- Poruke: 3551
|
Napisano: 10 Mar 2017 19:40
Nece ih ni pustiti u Siriju, Asad je ostalo da ocisti Idlib i Marat al Numan tj da te Sirijce deportuje u Tursku i da uziva u jedno 90% podske ostalog stanovnistva, a iskreno i ovih 70% koji su sada pod teritoriom SAA mu obezbedjuju mirnu strarost na tom mestu. Jednostavno Asad je radio sta je hteo iskoristio podrsku Rusije proterao veliku vecinu svojih nepriijatelja i to sve pod patronazom UN-a. Taj program za prepoznavanje lica je odlicna stvar, ali nema sikiracije sto jedan covek u Turskoj rece jednom prilikom, moj otac je bio ucesnik protesta protiv Hefeza, a ja jedva pobegoh od Mukhabarat-a izvukao sam se kroz prozor. Svi koji su prihvatili amnestiju su dali svoje otisake pristiju, svaki les koji su ostavili je skeniran tj uzeta DNK i otisak pristiju gde je moglo i zbog budalastine jednog clana porodice cela porodica je sada obelezena.
Dopuna: 10 Mar 2017 19:44
Citat:
Zar ovo nije pozdrav ID-a ili mi se cini?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2017 19:50
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
То значи Алах је велики. Сви муслимани га користе. И Руси(Чечени) када лове терористе по Чеченији.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2017 21:23
|
offline
- Pridružio: 03 Jun 2016
- Poruke: 1492
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Treba je reči, baza Jirah nije zauzeta.
Bilo je dost informacija, da je zauzeta ali kako sada izgleda, nije još.
Sve stalo odjednom na tom dijelu ratišta.
|
|
|
|
|
|
|
|