Rat u Siriji, 2018. godina

854

Rat u Siriji, 2018. godina

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673

Dara SAA










Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

Ovo je bilo relativno lako i brzo, vjerovatno i bez veceg otpora terorista. Medjutim, kad krenu na zapad, da li ce Izrael pomoci svojim mezimcima?



offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

Ako Rusi budu aktivni u vazduhu nece drasticno.

Moje misljenje, videcemo.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Cranium ::Питање је има ли суштинске разлике WinkИма... као између магарца и слона... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

neprepoznatljivo


offline
  • Webb 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2006
  • Poruke: 785

Topi se Dara ko sladoled na plus 40..

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

upravo je dogovrorena i predaja grada Bosra-ash-Sham.
Bosra je s 30.000 stanovnika najveći od gradova koje još drže pobunjenici u Dari.

Jučer su se predali i gradovi Dael i Tafas na zapadnoj strani, koji su također veličine po oko 30.000. Vojska je već ušla u njih.

po dogovoru, prva ulazi ruska vojna policija, da spriječi moguće probleme.
velika prisutnost Rusa mogla bi biti jedan od razloga nedjelovanja američke i izraelske avijacije.
Ako se ovo pokaže dobro, onda je to primjenjiv recept i za istok.


offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

i za desert, dva svježa posta vehabo-nadrealista Save, sa foruma klix.ba, iz serijala "Savini paralelni svjetovi":

Postby sarajevoxxxx » 30/06/2018 14:29
"Gradovi Al Harak i Al Kerek ponovo u rukama revolucionara."

Postby sarajevoxxxx » 30/06/2018 14:32
"Također, naselje Al Sehve ponovo u rukama heroja Horana. Asadovi zlikovci se povukli iz nekoliko gradova."

ja bih još dodao da se Assad sa Asmom sakrio na rusku podmornicu i bježi prema Murmansku.

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

Evo kako je bilo u demokratskoj Dari davne 2011. ili 2012.

Strogo 21+
elderly women uses hammer to bash head of soldier, then some men behead him as children cheer
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1064 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 4 sakrivenih i 1035 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 357magnum, awathorn, Bubi, BZ, Cicumile, cuvarkuca, dekan.m, dexteroza, Dorijan Grej, Dzambas, Giskard, goxin, Jablan, jon istvan, Kobrim, Milometer, Milos82, mnn2, Mzee, PlayerOne, rodoljub, stegonosa, tomigun, Trpe Grozni