Rat u Siriji, 2018. godina

865

Rat u Siriji, 2018. godina

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2018
  • Poruke: 558

Kako neki mediji objavljuju...N1 konkretno...dogovoreno primirje sa pobunjenicima u Dari...uz sve autobuse za Idilib i polaganje teškog naoružanja...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Mrkva 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 21 Jan 2018
  • Poruke: 817

187 ::
Bas simbolicno,snima TV kuca TRT Laughing


Nije im pismenost jača strana.



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2017
  • Poruke: 785
  • Gde živiš: Beograd

Stija zmija ::Kako neki mediji objavljuju...N1 konkretno...dogovoreno primirje sa pobunjenicima u Dari...uz sve autobuse za Idilib i polaganje teškog naoružanja...

Mene samo interesuje kuda će autobusi da voze kad krene čišćenje Idliba Cool

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2014
  • Poruke: 1378

NenadG ::Stija zmija ::Kako neki mediji objavljuju...N1 konkretno...dogovoreno primirje sa pobunjenicima u Dari...uz sve autobuse za Idilib i polaganje teškog naoružanja...

Mene samo interesuje kuda će autobusi da voze kad krene čišćenje Idliba Cool

u Frankfurt kod rodbine

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2012
  • Poruke: 1255

Bio sam pre par dana do Nemacke.Ljudi moji,ako mi verujete tamo je svaki peti ili sesti covek bele boje.Znaci nisam bio po nekim delovima i kvartovima gde pretezno zive stranci vec u centru grada.Ono je strasno,kao da sam bio negde na bliskom istoku da nije one arhitekture i uredjenosti slobodno mozes pomisliti da su beli ljudi dosli tu kao turisti.Postoji taj neki trend da ti „migranti“ i ostali stranci sa bliskog istoka koji su duze vremena tamo iskljucivo se naseljavaju po gradovima vrlo retko idu po manjim mestima i varosicama.Nemci su pretezno van gradova i po selima ali su naravno zadrzali vlasnistvo nad zgradama i ostalim nekretninama po gradovima koje rentiraju onim arapima i ostalima.Ovo nije slucaj samo u Nemackoj u Austriju slicna situacija za Francusku da ne govorim.
Sve u svemu lose im se pise koliko ja vidim.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

BPL snima kako artiljerci SAA prže po položaima terorista


SAA u mestu Naima


SAA na GP prema Jordanu


offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

^Stvaranje problema Evropi jedino odgovara amerima a pirgavi to ukapirali na vrijeme.

Nego sta nam je sa powSrb?

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2014
  • Poruke: 1378

@ Krušarac
Pa jesi li jeo tradicionalni njemački kebap u centru , majstor lagano brada i turban -Švabo -10. generacija .
- ...aj što se ti čudiš, ali da je adolfovom pepelu da vidi kud mu ode bivši rajh Mr. Green

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2014
  • Poruke: 1378

par sličica naoružanih dronova koji su napali rusku bazu









offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

El se meni čini il su bombice ovj put napravljene od BG NRZ rakete S5 57mm???

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1068 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 3 sakrivenih i 1037 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bounty hunters, DonRumataEstorski, draggan, dragoljub11987, dusan2022, GT, Ikica977, K a s p e r, kenny74, komenski, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, m0nstrum_, Marko Marković, MiGac, Mihailo Gazdić, MilosKop, sap, Shilok, sova72, vaso1, Velizar Laro, vobo, Zastava, zlaya011, Zmajac