|
Poslao: 07 Jul 2018 08:01
|
offline
- Stija zmija
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 11 Jan 2018
- Poruke: 558
|
Kako neki mediji objavljuju...N1 konkretno...dogovoreno primirje sa pobunjenicima u Dari...uz sve autobuse za Idilib i polaganje teškog naoružanja...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 08:22
|
offline
- Pridružio: 21 Jan 2018
- Poruke: 817
|
187 ::
Bas simbolicno,snima TV kuca TRT
Nije im pismenost jača strana.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 11:12
|
offline
- NenadG

- Počasni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2017
- Poruke: 785
- Gde živiš: Beograd
|
Stija zmija ::Kako neki mediji objavljuju...N1 konkretno...dogovoreno primirje sa pobunjenicima u Dari...uz sve autobuse za Idilib i polaganje teškog naoružanja...
Mene samo interesuje kuda će autobusi da voze kad krene čišćenje Idliba
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 11:20
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
- 15Ovo se svidja korisnicima: cetka, VES 11119, Krusarac, Pera Ždera, su27, _commandos_, Trinitron1, Atomski čoban, ILGromovnik, stug, Stija zmija, voja64, francis begbie, GreenMan, cemix
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
NenadG ::Stija zmija ::Kako neki mediji objavljuju...N1 konkretno...dogovoreno primirje sa pobunjenicima u Dari...uz sve autobuse za Idilib i polaganje teškog naoružanja...
Mene samo interesuje kuda će autobusi da voze kad krene čišćenje Idliba
u Frankfurt kod rodbine
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 11:55
|
offline
- Pridružio: 05 Jan 2012
- Poruke: 1255
|
Bio sam pre par dana do Nemacke.Ljudi moji,ako mi verujete tamo je svaki peti ili sesti covek bele boje.Znaci nisam bio po nekim delovima i kvartovima gde pretezno zive stranci vec u centru grada.Ono je strasno,kao da sam bio negde na bliskom istoku da nije one arhitekture i uredjenosti slobodno mozes pomisliti da su beli ljudi dosli tu kao turisti.Postoji taj neki trend da ti „migranti“ i ostali stranci sa bliskog istoka koji su duze vremena tamo iskljucivo se naseljavaju po gradovima vrlo retko idu po manjim mestima i varosicama.Nemci su pretezno van gradova i po selima ali su naravno zadrzali vlasnistvo nad zgradama i ostalim nekretninama po gradovima koje rentiraju onim arapima i ostalima.Ovo nije slucaj samo u Nemackoj u Austriju slicna situacija za Francusku da ne govorim.
Sve u svemu lose im se pise koliko ja vidim.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 12:07
|
offline
- Pridružio: 02 Feb 2017
- Poruke: 2213
|
^Stvaranje problema Evropi jedino odgovara amerima a pirgavi to ukapirali na vrijeme.
Nego sta nam je sa powSrb?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 12:13
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
@ Krušarac
Pa jesi li jeo tradicionalni njemački kebap u centru , majstor lagano brada i turban -Švabo -10. generacija .
- ...aj što se ti čudiš, ali da je adolfovom pepelu da vidi kud mu ode bivši rajh
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2018 12:22
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39701
|
El se meni čini il su bombice ovj put napravljene od BG NRZ rakete S5 57mm???
|
|
|
|
|
|