Saudijska Arabija & Jemen

101

Saudijska Arabija & Jemen

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Napisano: 22 Avg 2015 21:44

Возила M-ATV су баш лепе мете, огромни а слабо оклопљени.

Dopuna: 22 Avg 2015 21:52

Још једно масакрирање конвоје, ови Хути баш деру.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

U Jemenu oslobodjen britanski talac

Citat:Snage Ujedinjenih Arapskih Emirata su danas u jemenskoj luci Aden oslobodile britanskog taoca, kojeg je držala Al Kaida, saopštilo je britansko Ministarstvo spoljnih poslova.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 08 Maj 2008
  • Poruke: 402
  • Gde živiš: Republika Srpska

Амери тачно не могу наштанцати оклопа колико су ови у стању да изгубе. Хути их баш тамане али сила цивила настрада од саудијског бомбардовања, прије два дана погодили су основну школу, изгунуло много дјеце (имају и снимци на јутјуб страници њихове телевизије) . Западни медији ћуте, наравно.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Citat:Saudi army convoy ambushed by Houthi in Jizan province

Jos jedan saudijski vojnik je poginuo
Shelling from Yemen kills Saudi border guard

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

^Evo o kome se radi
Citat:Saudi army Maj. Gen. Abdul-Rahman al-Shahrani, 18th Brigade commander, killed by Houthi fighters in Jizan.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Koalicija gomila snage u Maribu
Citat:More coalition-backed forces arrive with even more combat vehicles in Marib/Safir.
Large force crossing from Saudi Wade'ah border post towards Marib.
Latest reporting say between 120-170 Armored vehicles & tanks in the past few days.






Yemen Officials Say Coalition Bombs Rebels at Bab El-Mandeb
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2008
  • Poruke: 402
  • Gde živiš: Republika Srpska

Који ли је ово тенк на почетку, Абрахамс или Леклерк? Ово друго је Бредли?

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2007
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka

Ово је Абрамс ,дакле прошао је као Т-72 у Сирији након дејства вођеним средствима по њему.Активирала се муниција у задњем дијелу куполе,интересује ме шта је било са посадом испод куполе,дакле на овом снимку колико видим није било активирања муниције унутар тенка ?
Оно друго возило са снимка је можда чак и Лекрер ,мало је мутан снимак,а треће возило је Бредли.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Bloody ::Који ли је ово тенк на почетку, Абрахамс или Леклерк? Ово друго је Бредли?

Колико видим два Амбрамса и Бредли. Који је ово ПОРС код Хута?

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

^^Trebalo bi da je nesto od ovoga:
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Huti sve ciste....
Citat:Deserted Saudi military post in 'Asir region detonated by Yemen's army/Houthi fighters.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Citat:Који ли је ово тенк на почетку, Абрахамс или Леклерк? Ово друго је Бредли?
^^
Citat:Saudi Abrams tank and Bradley IFVs (US-made) destroyed by Yemen's army/Houthis in Jizan



Citat:Houthis Laying mines in Sanaa this morning in the shamlan district

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

MarKhan otvarač konzervi povr KORNET ubica tenkova. Mr. Green
Nego čudna šema miniranja ovi Huti kao da sade rižu a ne mine. Mr. Green
Nego jelima ko kakav podatak kolko su Saudijci i ostali iz te arapske koalicije izgubili vojnika, tenkova i drugi borbenii transportni vozila i aviona i helikoptera???

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1031 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 1 sakriven i 1014 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., Baždaranac, Bokiboks, brandža84, Dejan_vw, Džekson, farabut, markolopin, Mićko, momcilob55, Pekman, Sase, Saša31LPB, Solunac na steroidima, sova72