|
Poslao: 16 Avg 2014 00:10
|
offline
- Pridružio: 30 Sep 2009
- Poruke: 448
|
apropo jednocjevnih bacaca raketa imali smo i mi, pretezno u sastavu TO [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
od milja zvani JEBER ))
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 00:11
|
offline
- Pridružio: 08 Feb 2010
- Poruke: 266
|
Le Banner ::pein ::žestoke borbe na ukro ruskoj granici
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
al je omanuo na 0:02 sec
Neispravan proektil ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 00:19
|
offline
- Boris BM
- Ugledni građanin
- Pridružio: 18 Nov 2012
- Poruke: 427
|
Bmp-2 broj 128 na slici je unisten kod Slavjanska pre vise od mesec dana.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 00:39
|
offline
- trutcina

- Počasni građanin
- Pridružio: 30 Avg 2011
- Poruke: 757
|
Na kraju će se ispostaviti da neko pri vrhu UKR vojske ruski čovek, strategija UKR vojske je na nivou deteta od deset godina koji se igra rata na kompu. Najgore što ginu ljudi nije mi žao nacista sa zapada ali ima tu i normalnih ljudi koji su jednostavno na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Svaki sukob se na kraju reši za stolom nadam se da će i ovaj što pre. Što se tiče Rusije stvarno je krajnje vreme da lupi "šapom" po stolu bar da smiri ove hijene iz EU.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 00:40
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
Le Banner ::pein ::žestoke borbe na ukro ruskoj granici
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
al je omanuo na 0:02 sec
Nije on omanuo,omanula raketa.Dešava se ,sasvim normalno da ne osleti svaka ,jer ili je loše skladištena ili je prestara...Srećom nije explodirala...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 00:51
|
offline
- Maksim 3

- Građanin
- Pridružio: 12 Dec 2011
- Poruke: 211
|
Bojim se da će Rusija morati otvoreno intervenisati u Ukrajini i voditi rat do potpune pobjede inače joj se ne piše dobro. Rusija je pokušala sve da izbjegne rat ali do njega je i došlo tako da izbora nema . Ukrajinci će predstavljati topovsko meso zapada u ratu protiv Rusa. Žalosno je što će stradati toliki ljudi za interese zapadnih sila . Istoriju pišu pobjednici , i dođu vremena kada nema mjesta kolebanju , kada se u rat uđe vodi se do pobjede. Koliko će to koštati Rusiju , vjerovatno mnogo i to je po meni razlog zašto Rusija ne interveniše otvoreno. Ali joj kao što vidimo zapad ne ostavlja izbor. Kaže se ovdje na forumu da je stanovništvo Ukrajine relativno pasivno u ovom ratu i da obje strane imaju problema sa popunjavanjem svojih redova . Takođe tvrdi se da je derusifikacija dala rezultate , međutim ako Rusija pobijedi i povrati te teritorije koje je izgubila raspadom SSSR-a možemo očekivati pojačanu rusifikaciju ovih oblasti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 01:25
|
offline
- vranjanac29

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Nov 2008
- Poruke: 2845
- Gde živiš: U vecnoj Srbiji
|
Ajde sada da budemo malo objektivniji,Ukri da dobiju ovaj rat nema sanse,ako je Putin izjavio da ce svim sredstvima dostaviti humanitarnu pomoc znaci jedno,da ce svim sredstvima i braniti Ukrajinu od NATO pijavica,neko rece da ce ovaj rat trajati maksimalno do zime,e Ja se tu ne slazem. Ova borba izmedju istoka i zapada trajace onoliko dugo koliko ,moze zapad finasijski da izdrzai,sto znaci moze se zavrsiti sutra ako EU ima malo razuma ali citajuci njihovu propagandu sve mi mirise da ce ovo potrajati do onog trenutka kada vise nema nazad. Sada ne bi vagao i davao pretpostavke ,,ili ce biti ovo ili ono" ,vec samo jednu tvrdnju i u to sam siguran. Ceo svet je izbegao rat 1999 godine ali sada nece sigurno. Zasto tak Ja mislim? NATO je 1999 godine znao da je Rusija bila pod komandom bivsih komunista ,da je vojni vrh Rusije bio temeljno ociscen od patroitskih oficira a Ruska ekonomija poverene mafijasima koji su iskoristli trenutak sveoptteg rasula.Smatralai su da ce preko svojih agenta u Kremlju lako doznati Ruske poteze,medjutim tu je Rusija odigrala pametno za sebe i za ostatak sveta,naterala je rukovodstvo SRJ da potpise kapitulaciju na delu teritoritorije, ali je time sebi dala vreme .Jelcinj ma koliko bio omalozavan znao je sta ce biti i zato je i postavio Putina za svog naslednika,jednostovno je preko SRJ kupio vreme Rusiji a na celu drzave doveo coveka za kog je znao da Rusiju nece dati za saku dolara.Ljudi nisu svesni koliko Rusija ima naoruzanja,nisu upoznati sa Ruskim mentalnim sklopom i njihovom spremnoscu na maksimalnu zrtvu za svoju zemlju.Jednostavno znali su sta ih ceka i temeljno su su se pripremali zadnjih 15 godina,medjutim zalosno je sto se mi nismo pripremili vec smo srljali u sve veci bezdan.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 02:58
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
Dobro su uvežbani ,a što je najgore po Ukr. protivnike je to što brzo menjaju položaj sa koga ponovo dejstvuju.Odlično rade...
Луганск 15 августа / Ополченцы ЛНР ведут обстрел позиций украинских силовиков - Уникальные кадры
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2014 03:02
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
ДНР 15 августа / Уникальные кадры боевых действий между ополчением и украинскими силовиками / 15.08
|
|
|
|
|
|