|
Poslao: 09 Sep 2014 19:08
|
offline
- Pera Ždera
- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Sep 2013
- Poruke: 3448
|
Надам се да до сада није било и да не понављам већ објављено. Још мало о злочинима нео нациста у Украјини
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2014 19:21
|
offline
- vitez kojo
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 18 Mar 2011
- Poruke: 15
|
pein ::jmapa novorusije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ова мапа је тотало смешна. Искљућиво се базира на податке украјинске владе. Ја сам покушао да утичем, али нема вајде.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2014 19:25
|
offline
- Pera Ždera
- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Sep 2013
- Poruke: 3448
|
Овде Amnesty International, или како се већ пише на енглеском, позива Кијев да заустави "добровољце" у својим редовима у чињењу зверставаи ратних злочина.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2014 19:57
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
Сифијусе, Оседео си од последње слике коју сам видео, али не личиш на келнера, немој да се секираш.
Ово постаје модерно у задње време, изгледа. Разбијеш, заробиш, мало га натераш да поскочи пар минута, натераш га да очисти улицу и најуриш кући, шутом у доњи део леђа
Само чекам када ће разни либерали, жене у црном или црвеном, "мушкарци" у ружичастом, ћурани на мотки и ус... голубови по новинама да завапе "мучење заробљеника..."
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2014 20:47
|
offline
- argus

- Anti Malware Fighter Rank 1
- Pridružio: 27 Apr 2008
- Poruke: 46
- Gde živiš: Prokuplje
|
Gama ::lolovoz ::Kozaci idu u pomoc braci u Donbas:
Jel se to meni čini ili ovaj na 1:14 digao tri prsta?
Može li Sirius da kaže da li i u ruskoj kulturi ima običaj dizanja tri prsta kao u nas?
Tri prsta nije nikakav nas obicaj, ne znam ko je uveo takvu glupost. To je Ustaski pozdrav iz drugog svetskog rata. Imate tih slika koliko hocete.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Sep 2014 21:26
|
offline
- Pridružio: 12 Avg 2014
- Poruke: 234
|
Kazu da je ovo sa Ukro broda sa vezbi u Crnom moru...
Nemam neki komentar, zalosno, sluzio sam u mornarici i za mene je ovo nestvarno.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|