Ukrajina kao novo globalno odmeravanje snaga, 2014 - 2026. godina

1765

Ukrajina kao novo globalno odmeravanje snaga, 2014 - 2026. godina

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2014
  • Poruke: 100

Jel zna neko koji je ovo tip tenka?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Okt 2014
  • Poruke: 100

Sta se ovde desava na ovom videu?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Русија и Запад - десетинe "блиских сусрета"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2014
  • Poruke: 336

pein ::........
Кијевске снаге бацају на Доњецк фосфорне бомбе - Заменик команданта Народне војске Доњецке Народне Републике Едуард Басурин је изјавио да кијевске снаге бомбардују стамбене четврти Доњецка фосфорним бомбама.
„Кијевске снаге регуларно гађају стамбене четврти Доњецка фосфорним бомбама. Скупљамо остатке на експертизу и предочићемо доказе светској заједници“, изјавио је Басурин. Само прошле ноћи је фосфорним бомбама уништено пет стамбених зграда.

A u prilog tvrdnji i intervju sa Motorolom, ukratko, intenzivno skupljaju podatke o svima, od naredbodavaca do izvršilaca, koji nasumično gadjaju civile, da ih jednog dana stigne ruka pravde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Razni su izvori za imena i prezimena izvršilaca: od presretnute radio veze, grupa u pozadini, pa i kontakta sa regularnom Ukro vojskom.

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

miljan02 ::Jel zna neko koji je ovo tip tenka?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

t-72 modernizovani

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2014
  • Poruke: 100

mushroom ::miljan02 ::Jel zna neko koji je ovo tip tenka?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

t-72 modernizovani

Pretpostavljam da je Rusija konacno poslala neku pomoc u vecoj tehnici (bar ono sto mozemo da vidimo sada), ako Ukrajina ne koristi takve tenkove.

offline
  • Gama  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Jun 2004
  • Poruke: 4389

Advance.hr: Primirje u Ukrajini pred raspadom: najžešće granatiranje Donjecka u zadnjih mjesec dana - "Šire se glasine kako se jedna strana priprema na ofenzivu"

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2013
  • Poruke: 2467

U prilog tvrdnji da se UKR armija oblaci od viskova zapadnih armija ( pomoc u vidu bacanja mrvica sa stola ) bar 100 fotki pripadnika redovne vojske se mogu videti UK DPM woodland pantalone [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] koje u Srbiji u maloprodaji kostaju 5e pojedinacno a vetrovka [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] 10-15 e zavisno od stanja u radnjama koje prodaju vojne viskove sa zapada ( sto znaci da za njih kostaju max 1-2 e kada kupuju desetine hiljada pravo na izvoru ) , na pripadnicima tajkunskih bataljona su ubedljivo najcesce Goretex MTP kojih se Britanci resavaju [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] koje u Srbiji pojedinacno kostaju 15e i jakne od 30-tak e [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ( sto je 3-4e na par hiljada direktno na izvoru ) a nazi garda je u Flektarn Goretex pantalonama koje su pojedinacno u Srbiji isto 15e ( znaci oko 2e na veliko direktno od Nemaca ) .
Na svim slikama bataljona Azov,Donbas , Dnjepar ... se vide kineske imitacije borbenih prsluka CIRAS Maritime a tu je razlika toliko drasticna jer su Kinezi olive boju zemenili slicnom zelenom kao sto su se npr pre par godina farbale nase M-84 ( ona jarka svetlozelena ) a coyote boja izgleda ko babina lakirana komoda tj. tamno braon a svaka kisa po malo spere tu boju.

Kod opolocenaca se nakon na pocetku najbrojnijih Zuk borbenih prsluka ( [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ) i nagrudnika ( [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]) sve cesce mogu videti kvalitetni prsluci " specnaz " [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ( al u raznim sarama ) , TAK-V [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , Alfa zilet koji je u svetskom vrhu jer i bez pancirnih ploca ima meke plastine " defender" koje hvataju gelere ( ono sto je u Afganistanu i Ceceniji izgledalo siroko i nezgrapno kao haljina a sada je fino upakovano ) [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] a medju opolocencima linijasima i onima na blok postovima je ubedljivo najcesci " Tank " [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] u Ruskoj piksel sari.

Jedino gde opolocenci po mom misljenju zaostaju u opremljenosti su zimske jakne koje se masovno vide u zadnje vreme ( na snimkama sa aerodroma redovno ) i to su obicne najlonske airsoft jakne koje su u maloprodaji oko 30-tak E sto znaci na hiljade da kostaju 10-tak. Nema videa sa aerodroma da vecina nema ovakve jakne u nekoliko sara [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

I naravno na obe strane su ubedljivo najcesce airsoft iimitacije borbenih rukavica sa ovom crnom plasticnom "zastitom" koja je u originalu kelevarska

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

miljan02 ::mushroom ::miljan02 ::Jel zna neko koji je ovo tip tenka?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

t-72 modernizovani

Pretpostavljam da je Rusija konacno poslala neku pomoc u vecoj tehnici (bar ono sto mozemo da vidimo sada), ako Ukrajina ne koristi takve tenkove.

to su ukrainski T-72S

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2012
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Iznad zvijezda

Graham W Phillips reportaza. Dobra snimka unistenog podvozja tenka za analizu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 922 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 5 sakrivenih i 844 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alex1974, Apok, avijacija, bb929, Belac91, blatruc82, bojank, bokicacar, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Dovla 1980, Draganeli, Electron, Ezbuck, g_g, gregorxix, hyla, InzenjerBL, jaeger, Jelly4183, Jeremiah, joca83, K-1A, Kalaura, Karaula, klepesina, koneks, koom0001, Lance Guest, lord sir giga, MarijaC84, mat, mercedesamg, Michellefromrezistance, Miki 24pbr, milanpb, Miler88, moldway, Mrav Obrad, mustangkg, nobutado, NoOneEver Dreams, nuke92, OgnjenMitric, Oklopnjak, pablojepao, pds, peradetlić, Piani Jazzer, pisac12, RD84, Remain, repac, Sirius, Siti2, smes_no, sombrero, sslay, theNedjeljko, TRAVUNIJA, Tvrtko I, vathra, veljkovicdani, vidra boy, vlad4, Voice1, Vrač, zivojin32, Zoca, 79693