|
Poslao: 18 Feb 2015 11:43
|
offline
- Gama

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jun 2004
- Poruke: 4389
|
Advance.hr: Najveća bitka istočne Ukrajine završava s pobjedom pobunjenika? Počela masovna predaja ukrajinskih snaga u gradu Debaltseve
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 11:51
|
offline
- Pridružio: 18 Feb 2007
- Poruke: 1084
- Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka
|
Велика анализа стања у Украјини:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 11:54
|
offline
- Pridružio: 16 Apr 2014
- Poruke: 20874
|
Još jedna blamaža CNN-a: Rusiji pripojili CELU Ukrajinu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 12:33
|
offline
- Danko SVIK VRS

- Mod u pemziji
- Pridružio: 19 Maj 2009
- Poruke: 4979
- Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 13:03
|
offline
- cottus gobio
- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2014
- Poruke: 336
|
- 15Ovo se svidja korisnicima: Cranium, Sabina Balic, pandur, ProkupacPK, fonspeakerfon, neko iz mase, comi_pfc, trajkoni018, Boris90, Wiesel092, v_antic, upitnik, komkom, ssekir75, ILGromovnik
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
"Spalićemo Krim sa svim stanovnicima"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
A ja pomislio da će trećinu zapaliti, trećinu pokrstiti a trećinu proterati.
Eto mali doprinos onima što se žale na bedan ukus epoleta, zaista nije humano.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 13:05
|
offline
- cezar 35

- SuperModerator
- Pridružio: 19 Feb 2006
- Poruke: 11141
- Gde živiš: Banja Luka
|
bladesu ::Dve velike strelice na militarymap,da li to znaci da su se ukrofasisti probili iz kotla nekim sporednim putevima?
Na ukrajinskoj mapi "kazan Debaljcevo" vise ne postoji. Navodno, prema tvrdnji Kijeva, ukrajinske snage su se usopsno probile iz obruca sve sa tehnikom.
Medjutim, Novorusi to demantuju i tvrde da je jos 20% Debaljceva (i neka sela) pod kontrolom Ukrajinaca i da je u obrucu jos nekoliko hiljada ljudi.
Takodjer, ovaj potez Kijeva (negiranje kazna) Novorusi tumace kao Porosenkovo zrtvovanje ljudi u obrucu medju kojima je dobar deo neonacista iz Desnog sektora.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 13:09
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27348
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Danko SVIK VRS ::http://rs.sputniknews.com/vesti/20150218/252336.html
Аферим...
ПС
Кад смо већ код тог места (Дебальцево), оно се изговара (са умекшаним почетним словом) најприближније - Дебаљцева.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 13:14
|
offline
- Pridružio: 18 Feb 2011
- Poruke: 901
- Gde živiš: Bratislava
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 13:20
|
offline
- PanchoVilla
- Ugledni građanin
- Pridružio: 05 Jul 2006
- Poruke: 376
|
Danko SVIK VRS ::http://rs.sputniknews.com/vesti/20150218/252336.html
Изјава Порошенка у којој тврди да су се украјинске снаге са техником повукле из Дебаљцева
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2015 13:21
|
offline
- i.senica

- Ugledni građanin
- Pridružio: 23 Jan 2014
- Poruke: 320
|
bladesu ::Dve velike strelice na militarymap,da li to znaci da su se ukrofasisti probili iz kotla nekim sporednim putevima?
##DPR official: Over a 1000 of unarmed #Ukraine soldiers left Debaltsevo through a "green corridor". [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] …#
Položili oružje, otvorili njim koridor, bar tako kažu. Oko 1000. Inače ima puno snimaka od zadnje par dana....gubici Ukrajinske armije su vrlo veliki, tako u ljudstvu, kako u tehnici. Al izglleda da nije još kraj. Ima njih još u kazanu.
|
|
|
|
|
|