Ukrajina kao novo globalno odmeravanje snaga, 2014 - 2026. godina

2666

Ukrajina kao novo globalno odmeravanje snaga, 2014 - 2026. godina

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2008
  • Poruke: 402
  • Gde živiš: Republika Srpska

Комитет за спас Украјине, сачињен од бивших министара и других функционера из владе Јануковића данас засједа у Москви и започиње са формирањем владе у егзилу. Занимљива иконографија.
Директан пренос
Tekst za link



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Ukrajinu će možda več srednjeročno da SAD izgubi. Ipak netreba ljudima 20 godina bede i rata da bi im vaskrsnulo. Sada več znaju da uspoređuju kako su živeli pre rata sa subvencionisanim ruskim energentima i kao žive sada, sa asistencijom SAD i EU. Ukraina je veliki poraz politike SAD i EU.



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Русија издала „Белу књигу“ ратних злочина у Донбасу
Citat:Како је навео Владимир Маркин, књига треба да „привуче пажњу међународне заједнице и међународних институција за људска права за насиље над цивилима“ и „подстакну међународну заједницу на активнија дејства за мирно решавање конфликта“.
Истражни комитет је раније формирао специјалну службу за истраге војних злочина у Донбасу. На њима раде сва одељења са територије на којој се налазе избеглице са југоистока Украјине.

Опширније: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Bože,baci ciglu i budi precizan...

Sindrom Ukajinskog "patritizma" ,ili debilizma

offline
  • vnf  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 06 Sep 2014
  • Poruke: 230

Bloody ::Комитет за спас Украјине, сачињен од бивших министара и других функционера из владе Јануковића данас засједа у Москви и започиње са формирањем владе у егзилу. Занимљива иконографија.
Директан пренос
Tekst za link


Ovo je lepa vest, u smislu da među ukrajinskim političarima postoji grupa koja nije protiv rusije. Ali na žalost nisam optimista, kad je u pitanju aktivnost ovog komiteta. Zašto? Ne verujem da će ovaj komitet uspeti da u ukrajinskom narodu da pridobije veću masu naroda za rušenje današnje pro-zapadne vlasti. Ako nisu mogli da sačuvaju vlast kad su kontrolisali vojsku i policiju, kad su držali neke medije i kad su imali deo naroda na svojoj strani, teško da će moći danas da povrate vlast.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2011
  • Poruke: 1317

voja64 ::Bože,baci ciglu i budi precizan...

Sindrom Ukajinskog "patritizma" ,ili debilizma

Ja ovo ne doživljam kao neko čudo, kakvih sam se sve pojava nagledao na utakmicama reprezentacije ovo mi dođe kao uobičajena stavka.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

voja64 ::Bože,baci ciglu i budi precizan...

Sindrom Ukajinskog "patritizma" ,ili debilizma


I kuce je sramota... Smile

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

Belicki vođa Azova izjavio da je Porošenko imao tajni sastanak sa Putinom.
Krenuo 6 talas mobilizacije u Ukraini.
Ruska vesna

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Президент Украины Петр Порошенко выложил на своей странице в [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] фотографию с проведенной в министерстве обороны Украины презентации образцов новой военной формы украинских вооруженных сил.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ds69  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2012
  • Poruke: 921

Citat:Ovo je lepa vest, u smislu da među ukrajinskim političarima postoji grupa koja nije protiv rusije. Ali na žalost nisam optimista, kad je u pitanju aktivnost ovog komiteta. Zašto? Ne verujem da će ovaj komitet uspeti da u ukrajinskom narodu da pridobije veću masu naroda za rušenje današnje pro-zapadne vlasti. Ako nisu mogli da sačuvaju vlast kad su kontrolisali vojsku i policiju, kad su držali neke medije i kad su imali deo naroda na svojoj strani, teško da će moći danas da povrate vlast.

Украјинској власти је као средство за очување исте је остала мање-више само једна опција: диктатура. Јуче је у Харкову био невелик митинг присталица Опозиционог фронта, који је водио Михаил Добкин, некадашњи губернатор, јер одбијају да их региструју за учешће на локалним изборима. Одмах су се појавили и нацисти и "правосеци" са "балаклавама" (фантомкама) да их нападну. Када су се присталице опозиције упутиле ка својим просторијама, за њима су кренули нацисти како би се обрачунали са мањом групом опозиционара и по могућству запалили и демолирали њихове канцеларије. Полиција се није мешала. Нису успели. Било је разбијених прозора, бацања димних бомби и демолирање маршрутке (путнички комби) Опозиционог фронта. Аваков, као министар унутрашњих послова, и харковчанин, вероватно стално држи неку "посаду" од нациста са свих страна Украјине у Харкову као окупациону силу да би застрашивао притивнике. Са регистрацијом опозиције још није завршено и људи који воде изборни процес, све то максимално ометају. Народ ћути, али биће много гласова за Опозициони фронт ако успеју да дођу до локалних избора у Харкову.
Испод је линк на страницу из украјинске новине Сегодня тј. Данас, који је објективан на тему јучерашњих догађаја у Харкову.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2509 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 10 sakrivenih i 2416 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, 4fat, 6.5lapua, ALEXV, alternator, aramis s, Atomski čoban, Avalon015, Ba4e, baltazar01, Betty25, Bgorando, Blair, Bo96, Bojan198527, BtR-45, C-Gun, Ca6otep, Chainsaw, Cirkon, cojapop, cvrle312, darionis, DeerHunter, dejankm, Despot Đurađ, dmitarche, dolinalima, DrMrPr, ekser222, Electron, EXIT78, Ice, iceburn, Igritelj, ivan_8282, K a s p e r, K-1A, knutveliki, Kobrim, kori, kovac9mm, kybonacci, Limeni91, loon123, lukac, mat, metallac777, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, mkukoleca, nelezele, nenad81, Orc, Oscar, Papadubi, pein, proka89, rakivan, raptorsi, Ripanjac, Sale0501, Sami_1ali, sickmouse, Sirius, sistem22, Spinosa, Srle993, suponik, svnedelja, The Boss, tomo2, ujke, vidra boy, Vlada1389, Volfero, Vrač, XBMC, zeka013, zlatkoa987, zokizemun