MBDA LCM

MBDA LCM

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33395

Novi evropski projekat mobilnog lansera sa novim krstarecim raketama.

Un tir de missile de croisière terrestre démontré par MBDA à horizon 2028

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

MBDA expands its Deep Precision Strike capabilities with the Land Cruise Missile system

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16319
  • Gde živiš: Lublana

^ kako bi narod rekao 100 godina za majmunima!?

Dugo im je trebalo da naprave nešto slično ruskom Kalibru.
Tomahawci su se mogli lansirati samo iz brodova zbog INF ugovora i ono što se lansira iz aviona. Ima još nešto sa zapada?



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12005

Citat:Ima još nešto sa zapada

Piše u prvom pasusu na bazi čega je ova krstareća.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2890

Preskupo a sporo subsonično.

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16319
  • Gde živiš: Lublana

A.R.Chafee.Jr. ::Citat:Ima još nešto sa zapada

Piše u prvom pasusu na bazi čega je ova krstareća.

Aludirao sam na kopneno lansirane rakete. Bodskih raketa ima nešto...

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2010
  • Poruke: 120

Jel to nešto kao Vila?
To jest što bi trebalo da bude.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4838 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 4 sakrivenih i 4801 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Borkanović, brundo65, BSD, comi_pfc, darionis, DonRumataEstorski, Dzigy, Fog of War, Hemi, josicz, kikisp, Kordon, m0nstrum_, mainstream, mercedesamg, mile.ilic75, pein, pisac12, Prašinar, promajauglavi, RED4G-304, samocitam, Sarmat, sasa76, tecataki, Titan, tooooom, Vanderx, veljko82, vjetar, VladaKG1980, zgoljo, zil10