|
Poslao: 22 Nov 2020 20:21
|
offline
- topalovicdj
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 05 Mar 2006
- Poruke: 656
|
tako je,jer sa punim rezervoarima i teretom ne bi ni smeo da slece.
pozdrav Djordje
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 10:56
|
offline
- raketaš
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 07 Nov 2013
- Poruke: 5768
|
Mislim da će sada Putin pozvati sve glave na kup i narediti osvajanje proizvodnje tog aviona , odnosno motora na teritoriji rusije i da se ne bude dao zajebavati sa patentnim i ostalim pravima zavoda Antonov.
Avion je i ovako rađen u Uljanovsku , a ne u Kijevu, i baza za održavanje Ruslana je na pisti u Uljanovsku
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Nov 2020 11:55
|
offline
- Polemarchoi
- Super građanin
- Pridružio: 14 Dec 2010
- Poruke: 1382
|
Слон se zove naslednik tj modernizovani an-124. Radi tu godinama, ali koliko sam čitao vezano za ugovoreno sa Kinom i svojim VKS, osvojili su proizvodnju motora, ali mali kapaciteti pa i mali broj motora godišnje izbacuju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Dec 2020 14:44
|
offline
- poljoprivreda
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Jun 2019
- Poruke: 3144
|
Onomad svracao po Svedskoj, nije bilo asfalta...majstor kaze da moze da protera i bez njega
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Dec 2020 15:37
|
offline
- Skywhaler

- Legendarni građanin
- vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 6078
- Gde živiš: Esgaroth
|
Citat:26 декабря 1982 года. Первый полёт Ан-124 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jan 2021 09:46
|
offline
- novator

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Dec 2011
- Poruke: 2629
- Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo
|
Doslovni elephant walk, video (na temi ruska vojska kolega objavio slike) ....
U akciji 6 antonova, prelijepo i moćno. Naravno, prisutna je i ruska scenografija sa sve snijegom, ledom i vjetrom
|
|
|
|
|
|