|
Poslao: 23 Jul 2012 11:59
|
offline
- S-lash
- Legendarni građanin
- Pridružio: 09 Apr 2008
- Poruke: 4961
- Gde živiš: Slovenija
|
postoji i ludi plan da postane to mjesani civilno-vojni zrakoplov do avijona airbus 320 - ovaj ne koci toliko
I ko zna kako je ovako nestandarno sletanje i poletanje "kostalo" motore i bremze, gume
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 23 Jul 2012 12:02
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16329
- Gde živiš: Lublana
|
Motore možda i ne ali bremze i gume sigurno.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jul 2012 12:06
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
требао је да избаци сидро ....ондак не би страдале гуме и бремже....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Avg 2012 01:11
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6375
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
djox ::Sleteo na pogresan aerodrom,umesto u vojnu bazu MacDill ,C-17 sleteo
na mali civilni aerodrom.Istraga je u toku.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2012 00:43
|
offline
- Pridružio: 25 Apr 2012
- Poruke: 434
|
Poštovani,
C-17 jučer u Zadarskoj zračnoj luci - slike skinute sa foruma.hr i nisu moje vlasništvo. Navodno dopremanje opreme za vježbu Jackl Stone 2012
Inače ti Americki transportni teškaši često posjećuju hrvatske aerodrome tokom godine. Svega ima u NATO-u, samo nikako da nam doniraju jednog ovakvog - a baš tako nešto treba za zamjenu antonova i potrebe transportne avijacije HRZ-a...valjda smo zaslužili jedan takav nakon svega što činimo za njih "šireći demokraciju"...
Lijep pozdrav,
Cro Cop
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|