|
Poslao: 05 Dec 2015 13:25
|
offline
- Skywhaler

- Legendarni građanin
- vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 6078
- Gde živiš: Esgaroth
|
Тројка је остала још само у наоружању Пакистана? ... и још мало Аргентинаца са опроштаја...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Dec 2015 17:57
|
offline
- ltcolonel

- Stručni saradnik foruma
- Nebojša Đokić
- vojni istoričar
- Pridružio: 03 Jun 2010
- Poruke: 4063
- Gde živiš: Novi Beograd
|
Nikako ne mogu da prežalim što ih nismo imali u naoružanju a planirano je ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Dec 2015 13:52
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
А рецимо преко пута ескадрила МиГ-21...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Dec 2015 14:02
|
offline
- Pridružio: 21 Apr 2011
- Poruke: 1464
|
Da li je neko vazduhoplovstvo istovremeno u svom sastavu imalo oba tipa vazduhoplova?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Dec 2015 14:05
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Египат, Либија и ако рачунамо и кинеске копије онда и Пакистан.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|