Helwan HA-300 poslednji prelepi avion Vilija Meseršmita

3

Helwan HA-300 poslednji prelepi avion Vilija Meseršmita

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2012
  • Poruke: 1988

Imam,ali po frenkiju je "wing span 13 m",pa sam zato pitao.Hvala u svakom slučaju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Mar 2012
  • Poruke: 311

"Da je ovaj avion postao operativan verovatno bi to bio omiljeni avion lovacke mafije."
Na sto se misli?



offline
  • Bonano 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Jul 2011
  • Poruke: 3

vjerovatno na ovo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici](military_strategist)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2312 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 8 sakrivenih i 2227 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, _Sale, Atomski čoban, AudioTehnica, baltazar01, bojan313, Boris90, CHARLIE JA., Cicumile, Cvexi, cvrle312, Dare, DeerHunter, djboj, Djokislav, Doca, dok80, draganca, dragoljub11987, Feller, Georgius, ginjica, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, Jester, Kajzer Soze, kihot, king111, KizJ, Klonfer83, Kole1975, Kontrausluga, Lazur_01, Magarac, Manjane, mean_machine, Medojed, mikrimaus, milanpb, Milometer, MK10, Moldovan, MrG, nevjerna beba, nixos, Oscar, Pekman, Pero, Posmatrac77OKB, raster12, Romibrat, rovac, Sale0501, Shinobi, Sirius, SirOliver, skok, skvara, smuk, sony771, sslay, stefan95, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tanjagre, Tribal, trutcina, US_Rank_0, vidra boy, vrgudinac, vrlenija, Zastava, zexon, Zmaj Tolak, 79693