|
Poslao: 25 Avg 2019 12:43
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33445
|
65 years since its first flight, the F-104s of the NASA’s KSC-based “Starfighters” continue to carry out a variety of missions for government and commercial customers.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2019 16:26
|
offline
- Skywhaler

- Legendarni građanin
- vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 6078
- Gde živiš: Esgaroth
|
... беше ли ова канадска психоделија?...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2019 17:40
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29316
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Toni ::[b]65 years since its first flight, the F-104s ...
Uzlet sa 370km/h, sletanje sa 315km/h.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2019 17:56
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29316
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Boga mi i sa kečevima je bilo slično. Pitomci su znali i sa 350km/h, odmah tri sloja gume
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2019 19:10
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22268
|
Oba aviona su (i ne samo oni) bili "ubice" i jako su skupo naplacivali sve greske.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2019 13:17
|
offline
- Sall

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1905
|
Secam se da sam nekada negde procitao da je bivsi pilot na Su-15 izjavio da je sletanje tog aviona kao da drzis medveda za mu*a.
I dalje se smejem na to svaki put kada se setim.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2019 14:02
|
offline
- dakota

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 12 Feb 2008
- Poruke: 961
- Gde živiš: Beograd
|
..sletanje nije najtezi manevar ali je jedini koji se mora izvesti savrseno....
Nisam ovi ja izmislio da se razumemo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Okt 2019 07:16
|
offline
- Skywhaler

- Legendarni građanin
- vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 6078
- Gde živiš: Esgaroth
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2019 05:04
|
offline
- Skywhaler

- Legendarni građanin
- vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 6078
- Gde živiš: Esgaroth
|
... канадски CF-104...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|