|
|
|
|
|
Poslao: 26 Dec 2010 18:45
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
Evo emisije koju sam obecao. U drugom delu se najvise govori o avionu Mig-29 i varijantama modernizacije. Zahvaljujem se na snimcima Djordju Topalovicu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Dec 2010 18:54
|
offline
- Sale

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1674
- Gde živiš: Z-moon
|
Au, koliko sam puta gledao ovu emisiju...
U prvom klipu je i Igor Tkačenko.
Svaka čast za snimke.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Dec 2010 19:10
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
Kao sto rece kolega iznad pokojni Tkackenko,tada samo jedan od pilota ,,Ruskih Vitezova'',kasnije i komandant.
Dakle BSD imas
Svaka cast kolega.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Dec 2010 18:07
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
vlvl ::Odlicno izgledaju ovi poljski migovi i pitam se kako to oni planiraju da ih zadrze do 2029,a neki drugi isti takvi ne mogu ni 20 godina radnog veka da ostvare.Jel oni imaju neke super migove ili ih samo bolje paze i cuvaju od ostalih,a pritom jos i lete na njima.
odrzavaju ih kako treba,a i planiraju produzenje zivotnog veka.
Svaki avion,pa i MiG-29 moze da leti onoliko koliko si voljan da odvajas pare za njega.
Neka zemlja,nemam pojma koja,je imala u sluzbi MiG-21 star 42 godine u trenutku penzionisanja.Dva puta mu je produzavan zivotni vek za po sest godina.
Dakle sve moze.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Dec 2010 18:10
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
vlvl ::Odlicno izgledaju ovi poljski migovi i pitam se kako to oni planiraju da ih zadrze do 2029,a neki drugi isti takvi ne mogu ni 20 godina radnog veka da ostvare.Jel oni imaju neke super migove ili ih samo bolje paze i cuvaju od ostalih,a pritom jos i lete na njima.
poljski nisu nista posebno u odnosu na ostale, njihovim 9-12A su se pridruzili u zadnjih 15-ak godina i ceski a zatim i nemacki 9-12A i svi su redom remontovani ,jednostavno redovno odrzavanje i servisiranje je kod Poljaka besprekorno ( kao da su nemci ) ,narocito impresioniraju njihove redovne godisnje vezbe u kojima 29-ke polecu sa dela auto -puteva sto se vidi na jednoj od slika koje sam predhodno postavio o poljskim 29-ma na predhodnoj stranici
|
|
|
|
|
|