MiG-29 Fulcrum

354

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Evo jos jedna...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Галерија слика другог приватног МиГ-29 у САД, на:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 12 Feb 2011 16:02

У близини аеродрома Батајница.



18301 у току ремонта.



offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

@bess sliku je postavio clan yz1sg

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

MarKhan ::Oho, onda se izvinjavam.
Zacudio me ovaj centralni displej, jel on uvek bio tu ili je dodat u ovom remontu/modernizaciji?
I nisam znao da je ovaj desni displej u boji. Smile

da taj mali displej ispod HUD je dodat i novi je onaj veci monitor ( MFD) na mestu radarskog ekrana Wink

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

ray ban11 ::da taj mali displej ispod HUD je dodat i novi je onaj veci monitor ( MFD) na mestu radarskog ekrana Wink

Kul!

A situacija sa radara se projektuje na taj desni ekran, gde je bio radarski ekran?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

pa da drugar ,mozes to da vidis na onom klipu sto si postavio ,kao i ostale info . zato i jeste MFD( multi-functional displey) Wink

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

18301 priprema se za let


offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

@ray ban11, da da evo na snimku (0:21) se vidi, izgleda kao modernija verzija starog pokazivaca, a na njoj se nalaze i neki podaci, zone vazdusnog prostora aerodromi, znaci neka vrsta navigacije...mene podseca na mapu u flightsimulatoru...

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Manji displej је ПУС-29.

пульт управления системами ПУС-29

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@Besotted
hm ,na onom videu se nesto malo nazire na 0:18 ali sta tacno neznam ,verovatno taj HLD da kazem tako sluzi za izbor naoruzanja ,mozda za rezim sletanja i sl . Wink mi ovde prepostavljamo a onaj CAR ,pilot sa videa to uveliko zna Zagrljaj
evo jedna sasvim neobicna Very Happy


Dopuna: 12 Feb 2011 19:18

zixo ::Manji displej је ПУС-29.

пульт управления системами ПУС-29

zahvaljot na informaci drugar Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1146 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 8 sakrivenih i 1046 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, aramis s, ArchaBasha, BaneM75, Belac91, black venom, branko87, Chainsaw, Cicumile, Coabelgrade, Crazzer, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejan1972, dejanlule72, djile1, djonsule, Dogma21, DonRumataEstorski, dskrlec33, dulleo, Duschi, esko_hz, Gall, Georgius, glada, goran.vvv, Helket, iceburn, ivan1973, jalos, JOntra, Kajzer Soze, kikisp, kolateralnasteta, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, kybonacci, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mickey12345, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, morava_01, nixos, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Piani Jazzer, Pilence, ping15, pobeda, Prle90, probisic, promajauglavi, samo_citam, SamoGledam, sap, saputnik plavetnila, sasics, scimitar19, Shinobi, Sin Boskic, Slingshot, Srki98, ssekir75, stalja, StalniPromatrač, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, Tvrtko I, vidra boy, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, zlaya011