Pilatus PC-9M Hudournik

19

Pilatus PC-9M Hudournik

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Словенац



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Kakvu funkciju ima vanjski kontejner na desnom krilu?



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

Napisano: 10 Jun 2015 18:07

Kakav video... Dali bi ubilo koga da snimi close up ucinka na cilju, a ne da je 12 kadrova istih?

Dopuna: 10 Jun 2015 18:08

jazbar ::Kakvu funkciju ima vanjski kontejner na desnom krilu?

Protiutez. Za balansiranje

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

@Toni
Autor videa je pogrešio, nije PC-9 več PC-7 austrijskih vazdušnih sila.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Ma nisam ni gledao znam da je Slovenija...

Ima i Alca

offline
  • fin 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Nov 2012
  • Poruke: 741

Citat:Protiutez. Za balansiranje
Jesi siguran? Smile
Nije dispenser mamaca?

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8115
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

S-lash ::Napisano: 10 Jun 2015 18:07

Kakav video... Dali bi ubilo koga da snimi close up ucinka na cilju, a ne da je 12 kadrova istih?

Dopuna: 10 Jun 2015 18:08

jazbar ::Kakvu funkciju ima vanjski kontejner na desnom krilu?

Protiutez. Za balansiranje


Ma moze i bolji video , ali vazno da avioni lete i da ih ima.
evo Irskih :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i malo treniranje , efektno djeluju pogoci na vodi:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

fin ::Citat:Protiutez. Za balansiranje
Jesi siguran? Smile
Nije dispenser mamaca?


Imas pravo. Dispanzer mamaca je u pitanju

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Šta je ovo? Markirano crvenim krugom.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1034 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 4 sakrivenih i 953 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Baždaranac, berste23, bobomicek, BOOM COMPANY, Boris90, BSD, Bubimir, Car89, Chainsaw, Cicumile, cifra, cojapop, DonRumataEstorski, drimer, Džekson, Electron, Feller, galico, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, igorkozar83, Ilija84, IQ116, Jeremiah, jon istvan, K a s p e r, Kajzer Soze, kalens021, koom0001, kreker, Lance Guest, Lester Freamon, mean_machine, Metanoja, Michellefromrezistance, Milan Miscevic, milanpb, milos97, minke, Mirage 2000N, mmelezovic, mrvica78, nemkea71, nevjerna beba, nnovakis, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, panzerwaffe, Pavel Medved, Permaldar, Piicoki, ping15, redstar72, repac, S-G, Sagotolio, sekretar, Shinobi, SirOliver, skok, skvara, Smiljkovich, trutcina, vazduh, Veless, veljkovicdani, vespa nikola, vidra boy, Vlada78, vrgudinac, zmajbre, Zrcalo