Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

606

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2011
  • Poruke: 771



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Mar 2011
  • Poruke: 771

Napisano: 17 Dec 2020 9:09



Dopuna: 17 Dec 2020 9:11 -------



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2011
  • Poruke: 771

Malo Indijaca!!!

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

offline
  • Taso  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 28 Maj 2008
  • Poruke: 1065
  • Gde živiš: Terra Australis

Su-30SM sa trenaznom atomskom bombom IAB-500

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Kazahstanci dobili jos 4 SU-30SM
Казахстан получил четыре новых истребителя Су-30СМ
Citat:Как сообщило 23 декабря 2020 года Министерство обороны Казахстана, звено новых многоцелевых самолетов Су-30СМ прибыло в Карагандинскую авиационную базу имени Героя Советского Союза Нуркена Абдирова. Из Российской Федерации перегон самолетов осуществили опытные летчики-испытатели авиационного завода «Иркут».
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Cigi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 3045
  • Gde živiš: Novo mesto

Russia delivers Su-30 fighters with French-made advanced avionics to Belarus
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:Belarus’ version differs from the bases Su-30 in the composition of airborne equipment, as some equipment items were replaced with French counterparts. The new combat aircraft equipped with a French-made holographic Head-Up Display system for tactical situation analysis and map presentation.
Thales HUD za beloruske SU-30.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Од када то Руси за своје уграђују Талес ХУД?! Мислим да су Руси направил исвој широкоугаони ХУД по узору управо на ТАЛЕСов...

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Mozda jos nije krenula serijska proizvodnja domaceg HUD-a? A mozda Belorusi hoce francuski.

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2013
  • Poruke: 3876

Jos 2019 kada su prva dva SU-30 stigla u Belorusiju na njima je vidjen Thales HUD THA 3022 i postavilo se pitanje odakle na njima posto su sankcije aktivne. Odgovori su bili da su ugradjivani vec kupljeni pre sankcija uredjaji. Taj koji je uradjen na bazi Thalesa ILS IK-1M je na Su-35 i na novijim migovima.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4359 korisnika na forumu :: 126 registrovanih, 6 sakrivenih i 4227 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 357magnum, aleksmajstor, AleksSE, Antoni S, Ares12356, BaneM75, BOOM COMPANY, Boris90, BOXRR, branko7, BSD, cikadeda, crazydkure, Crazzer, CrveniSolaris, cvrle312, Dado78, darkojovxp, DDragoje, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot Đurađ, dj.ape, Djokislav, djuradj, doktor097, Dorijan Grej, Dragacevac, draganca, Dragon Order, DrMrPr, dusan2022, dusanobr, Džekson, Frunze, GeoM, Georgius, Giskard, Goksi95, Great White, HawX, ikan, Imperator_Aleksandr_lll, Incognito, Insan, IQ116, Ivoo, Jeremiah, Jose, kinez88, komenski, Koser, Kruger, kybonacci, ladro, Lester Freamon, Lieutenant, lima, makoto_nagano, Medojed, Metanoja, micke83, MIKI63, mikoyan21, mile.ilic75, Milometer, Mrav Obrad, narandzasti, nebojsag, nevjerna beba, nikolapetkovic, nixos, Ns1975, obsc, OgnjenMitric, Paklenica, peho_atropin, Pekman, peradetlić, Peruta, Pururin, Raso75, Rema000, Remain, Remarqe, Sale0501, sale755, sasovsky, sekretar, Sevatar, Sharpshooter, Sir Budimir, Sirius, SirOliver, Sićko, skvara, sonico, spikespiegel832, StalniPromatrač, StankoVrankovic, stegonosa, Str2022, superwhy, synergia, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, trutcina, umpah-pah, vaci, Velizar Laro, veljkovicdani, VJ, Vlada78, Vlado82, vrgudinac, Wehicle, wolverined4, Zastava, Zec, Zjmc, Zoran1959, Đurđevdan, 79693