Suhoj Su-27 Flanker

124

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

30 avgust 2009 Beloruski Su-27ubm bort 63..
slikano pre nego sto ce da se srusi


evo i video u HD


Dopuna: 30 Mar 2011 21:38

kako coek opusteno posmatra poletanje ukrajinca Shocked Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Sep 2009
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Zemun

USS, kakva kraljevska slika.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

A tek lik koji gleda.

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2009
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Zemun

Pa bas zbog toga i jeste takva.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

A ja ga prvo nisam video od Suhoja. Smile

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

руски витезови

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@USSVOYAGER
kad videh tu sliku sa ukrajincem prvo pomislih da nije mozda photoshop Shocked ,pa taj lik je `svetski mega car` sto se `spoteringa` tice ,ladno sedi i uziva kao na pikniku Very Happy ,stavio antifone u usi mozda i nije i opusteno ... Zagrljaj
p.s. ovo sigurno moze da bude slika godine Wink

Dopuna: 31 Mar 2011 11:03

Uzbekistanci

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Сухой двадцать семь Взлет парой Very Happy



Dopuna: 31 Mar 2011 18:09

у сећање на Игора Ткаченка вође Руских Витезова најбоље акро групе у свету.....вечна му слава.... Ziveli

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

ScreenShot iz gornjeg videa:



Kao da sede ispred zem zadruge, piju pivo i besposleni gledaju ko prolazi sokakom Smile

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@easy
ta dva Rusa i onaj Ukrajinac su najveci sreckovici Wink potpuno opusteni i kuliraju pored suski ,kakvi carevi Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 736 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 3 sakrivenih i 649 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airliners, ALEXV, annon, awathorn, bankulen, Bobanzd, Bombarder, Bombona, Boris BM, Borkanović, BORUTUS, brandža84, BSD, Bumbo, C-Gun, CORDEIRO, crazydkure, Dioniss, dmrdc, Dorcolac, Dzambas, Džekson, Feller, FOX, Foxdie, g_g, Glavonja049, Goran 0000, gorankuba, Guster25, Hans Gajger, JK, komenski, Kruger, Laluvr, luka35, M74AB3, m94j, medaTT, Milanče222, Miler88, miljannis, MILO-VAN, mino bosanac, Mis uz pusku, Mldo, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, nnovakis, Nomica, novator, Orc, Panter, pein, porticco, Promising0, RajkoB, raster12, rikirubio, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, Sky diver 29, SlaKoj, Slingshot, Smor, sova72, Srky Boy, t.mile, tajvankanasta, tooljan, vaci, VekiJ, Vlada78, vlado_pg, voja64, x9, xAlex2, ZetaMan, ziggga, Zorge