Srpska Konskripcija u Wehrmachtu?

Srpska Konskripcija u Wehrmachtu?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2023
  • Poruke: 4

Bilo Heer, ili ti Nemacke vojne formacije, Srbija je poznata kao vrlo ne istrazena za ovu pricu, i debatu..

Nasao sam vrlo interesantnu sliku gde najverovatnije neka Srpska formacija slicna SDS drzi Srpski trobojku pored Milana Nedica, a sto je najinteresantnije na vrhu zastave mozete videti Wehrmacht orla kojeg su stavili da identifikuju tu bataljonu moguce! Ne znam.. ko ima vise informacija o ovome neka mi kaže, hvala!








Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1064 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 983 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aca018, blue, bojank, BtR-45, Bubimir, bukefal, Cirkon, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Electron, Frunze, Gogi_avio, Hardenberg, HawX, iceburn, IpMan, Jablan, Kajzer Soze, kaput21, kNikS, Kobrim, Koca Popovic, kunktator, Leonov, ludvig 78, Magarac, Milan Miscevic, mile.ilic75, mile79, Milometer, Mirage 2000N, Mićko, Mldo, MrNo, nemkea71, nenaddz, nikolapetkovic, novator, nuke92, pacika, Papadubi, probisic, proka89, Pv123, rakivan, raster12, Ray1973, sajorg, sap, ShtagodShtagod, skok, Smiljkovich, Srky Boy, stegonosa, strn, suponik, tanakadzo, Tandrkalo, Tas011, Tihi86, Tila Painen, Vlada1389, vrgudinac, yip314, Zoca, Zoran1959, Zrcalo, Zukov