Aerospatiale SA-341 Gazelle-Soko Gazela

118

Aerospatiale SA-341 Gazelle-Soko Gazela

offline
  • inskk 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2011
  • Poruke: 625

vukovi ::http://youtu.be/TV-897KTGNY Doboj 15.05.2014, "Helikopterski servis vlade RS", Ljudi su odradili herojski posao! Svaka im čast!
Spasavanje 2: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ovo su Gazelle od OSBiH, a ne Vlade RS Wink

Ja sam zadivljen i umijecem pilota i njihovom odlucnoscu da spase sve koje mogu.

Heroji!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2011
  • Poruke: 901
  • Gde živiš: Bratislava

Pilot je Goran Miletić, moj komsija i brat od dobrog ortaka!! Kad su se OSBiH odrekle gazela, ove su ostale da rade kao "helikopterski sevis vlade RS", tj. vlada RS finansira i održava helikoptere i opremu!
Ziveli



offline
  • inskk 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2011
  • Poruke: 625

Mozda ti moze biti i brat, ali je ovo svejedno OSBiH, dovoljno je pogledati registraciju i boju:

Boja je borbena, dok su Gazelle u Vladi RS bordo boje
Oznaka je vojna A-xxx, dok Vladine Gazelle imaju civilnu E7-xxx regitraciju

To je barem lako prepoznati Ziveli

OSBiH se nisu odrekle Gazella, naprotiv od 10 komada 6 ih je remontovano. Visak je rasporedjen u Vladu i MUP RS (po 2 komada)

OSBiH


offline
  • Pridružio: 15 Nov 2009
  • Poruke: 800




offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

Slika je preuzeta sa FB



offline
  • Pridružio: 07 Jun 2011
  • Poruke: 780
  • Gde živiš: Beograd

Very Happy

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Vojska Malija,dobice od francuza tri remontovane Gazele,koje ce naravno platiti Katar.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2014
  • Poruke: 1

Cao momci
Trazim koju sliku od Gazelle broj A-2803 zanima me kakav je cokcpit imam sliku gdje vidim sjedala al ne ostalo.Ako su ostale Gazelle za crnim sjedistima iste moze i od druge onda samo da su iste iz nutra.
Pozz

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2014
  • Poruke: 39

Napisano: 13 Jun 2014 9:10

Srpski Air Force Gazela primaju održavanje:



Izvor

Dopuna: 13 Jun 2014 9:26

Gazela let Montenegro, uz neke vrlo nerealno dodao računalo efekte!

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Ovaj 651 ne leti bar 7-8 godina!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1974 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 6 sakrivenih i 1911 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Ares12356, Asteker, bestguarder, black venom, branko87, bukefal, C-Gun, cuvarkuca, darionis, deLacy, djonsule, dule10savic, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, Jager715510, jalos, Jaxupa, Jeremiah, Jeremija98, Kajzer Soze, kib, kihot, Konda, Krin, kybonacci, Laluvr, limeni, Marko Marković, Marko00, Marko88, Metanoja, milenko crazy north, mino bosanac, Mirage 2000N, MrNo, nenad81, nnovakis, OgnjenMitric, Paklenica, proka89, repac, retiredlt24, S-G, Sioux7674, stalja, stegonosa, Velibor Radoja, Vzor50, xAlex2, XBMC, YugoSlav, zeka013, 79693