Poslao: 16 Avg 2010 20:50
|
offline
- Pridružio: 08 Jul 2009
- Poruke: 927
|
Ikar je remontovao i modernizovao Gazele Vojske CG.Sve one na kojima je nesto radjeno od 2006.
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
Poslao: 16 Avg 2010 20:52
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23374
- Gde živiš: Beograd
|
Nisu svi modernizovani, neki su samo remontovani.
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2010 20:53
|
offline
- Shufle

- Počasni građanin
- Pridružio: 07 Mar 2009
- Poruke: 761
- Gde živiš: Srbija, Beograd
|
Јел зна неко шта укључује та модернизација ?
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2010 21:11
|
offline
- Buva

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Apr 2010
- Poruke: 3133
- Gde živiš: i ja se pitam...
|
Navigaciju pretežno i mislim da su radio stanice takođe uključene u to.gazele iz VCG koje sam ja imao priliku da vidim su imale sve isti paket modernizacije urađen u "Ikaru".
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2010 08:29
|
offline
- Pridružio: 20 Maj 2007
- Poruke: 4391
|
Buva ::Navigaciju pretežno i mislim da su radio stanice takođe uključene u to.gazele iz VCG koje sam ja imao priliku da vidim su imale sve isti paket modernizacije urađen u "Ikaru".
E sada nisam siguran za ovo. Koliko sam ja primijetio prošle godine na aeromitingu, recimo jedna gazelica je imala drugačiji panel od druge u koju sam ulazio. Kako je to posmatranje bilo na blic, nisam mogao i veću pažnju da obratim na detalje (kako ovo zvuči kao da se ja tu nešto razumijem ).
Evo jedan izgled kokpita gazele VCG
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Drugi
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
E sada još kada bi nam neko objasnio razliku.
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2010 09:02
|
offline
- Pridružio: 10 Dec 2009
- Poruke: 1636
|
[quote="grbe"]Buva :: Koliko sam ja primijetio prošle godine na aeromitingu, recimo jedna gazelica je imala drugačiji panel od druge u koju sam ulazio.
Zato sto ta jedna od ucensica nije ni posjetila Banjaluku sve do nedavno:)
Inace tacno je da nisu sve prosle pregled i modernizaciju u Ikaru,ali polako jedna po jedna ...otici ce i po neka Gama put Mome.
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2010 09:09
|
offline
- Pridružio: 20 Maj 2007
- Poruke: 4391
|
Kada idu u Momu?
Trebale su poodavno, makar po ministrovim riječima.
A jesi li čitao najnoviji biser ministra, gdje je rekao da je VCG moderno opremljena vojska i da se on u to uvjerio u Avganistanu kada su postrojili svi pripadnici raznih vojski koje su smještene tamo, i da se naši vojnici nisu razlikovali nipočemu od drugih vojnika, npr. Njemačkih.
Ako je nova uniforma mjerilo modernizacije, ondaK su afričke vojske super moderne.
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2010 10:49
|
offline
- Pridružio: 10 Dec 2009
- Poruke: 1636
|
A trebale su sve gazele jos podavno proci pregled u ikaru pa nisu..kriza je pa to malo usporeno ide.
Kako mi je receno 28-og bi trebali vidjeti pravi aeromiting u Niksicu,nadam se samo da publiku nece drzati 2 km od improvizovane stajanke.
Ovih dana su padobranci vjezbali na Cemovskom polju,trebao sam otici da se raspitam dodatno o prvenstvu ali nisam stigao..
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2010 11:05
|
offline
- Pridružio: 20 Maj 2007
- Poruke: 4391
|
Niđe nema nekih detaljnijih informacija oko aeromitinga. Ja se spremam da idem na njega sa nadom da će biti makar kao onaj na Ćemovskom polju.
Slika one gazelice koju sam postovao u neđelju je upravo nastala poslije skoka padobranaca iz nje.
|
|
|
|