Bell 206 / OH-58

22

Bell 206 / OH-58

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2015
  • Poruke: 128

Dobar članak od tango six

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Prvi Bell 407GXP sklopljen u Rusiji
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 18 Sep 2010
  • Poruke: 45

Ma kakav Tango Six,trebali bi da ugase taj sajt.Nazalost ili na srecu,hrvati na svom sajtu DEFENDER daju mnogo vise informacija i interesantnijih prica.Ovi nasi,opet nazalost,samo sto ne pocnu da pricaju o kukicanju i pletenju ili ko je pravio salvete za ketering i sl.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

US Army forging ahead with OH-58D and TH-67 retirements

Citat:The US Army says it has divested all but two of its Bell OH-58D Kiowa Warrior squadrons under its sweeping aviation restructure initiative, which handed the armed aerial scout role to unmanned RQ-7 Shadow UAVs.

The service is also “on track” to divest its Bell TH-67 Creek training helicopters, with Airbus Helicopters UH-72As supporting initial-entry rotary wing training at the army aviation centre in Fort Rucker, Alabama, for the first time this week.


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Four Kiowa's on Redstone, ready for sale to partner nations

Citat:Four OH-58 Kiowa Delta helicopters have been sent to Redstone Arsenal until they are ready to go to their new home, in another country.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Nova isporuka za RV Iraka

offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina

Jednoglasno ZA Kiowe
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ugovor bi se trebao potpisati najkasnije do 29.2.2016.

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Odlična "kupovina" u svakom smislu te reči. Za "male pare" hrvati če dobiti izviđačko-borbenu platformu koja je beskonačno upotrebljivija od naših Gazela npr. Nisam ispratio događaje do kraja, da li neko zna da li se uzimaju i Hellfire-i uz njih?

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

мислим да не, али у сваком случају имају платформу да га испале. лако ће набавити ракете ако им затреба. одличан посао.

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Koliko sam ja informisan, prvih nekoliko godina nece imati naoruzanje, a Hellfire nije planiran uopste, ali se slazem sa tobom da je ovo odlicna nabavka! Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1266 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 8 sakrivenih i 1174 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Akiro, alternator, Andy, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, Branke90, cifra, Cirkon, comi_pfc, cyprus, Darth Wader, Deki Duga Devetka, DezurniOperativni, djonsule, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, g_g, Gargantua, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, iceburn, Ilija84, Insan, Ir, jon istvan, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, KizJ, Konda, kunktator, littlebunny, luka35, Marko Marković, markolopin, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Mercury, miki kv, Mićko, moldway, MrNo, nazgul75, NorthWind, ozzy, Pero, Petar25, Pilence, ping15, Rok A Bit, RommelBL, ruma, S-G, samsung, sekretar, ShtagodShtagod, skvara, smuk, Srki98, Titan, tooljan, troki1971, tubular, vaci, Vanderx, varda, Veless, vidra boy, VNVK, vukovi, wulfy, yufighter, Zastava, Zec