|
|
|
Poslao: 01 Apr 2014 10:40
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Мислим да је то само због естетике јер се ту оплата нагарави.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Apr 2014 16:32
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
djox ::
Zixo je pomenuo crno polje oko izduvnika motora u svrhu zastite boje od dima/garavosti ,mozda je isto tako moglo da se uradi i sa ovim manjim izduvnikom turbo-startera ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Apr 2014 10:15
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
Кубинка,
2 апреля 2014
|
|
|
|
|
|
|
|