Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1802

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Telenor
  • Pridružio: 11 Dec 2014
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Novi Beograd

Nisam siguran da sam kriv, al' ako neko treba da bude kriv - klečaću na kukuruzu koleničaru. Smile
Što se tiče nabavke - I'm in (po $11.00).



offline
  • Danijel Pavlovic
  • Pridružio: 19 Mar 2012
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Niš

nenad.cabarkapa ::Nisam siguran da sam kriv, al' ako neko treba da bude kriv - klečaću na kukuruzu koleničaru. Smile
Što se tiče nabavke - I'm in (po $11.00).


šala mala, nikako upiranje prsta u eventualnog krivca Very Happy



offline
  • Pridružio: 15 Jan 2015
  • Poruke: 51

I ja sam za.

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2014
  • Poruke: 0

nenad.cabarkapa ::@sanjins
Kako misliš "platićeš najviše"? Surprised


Mislim pojedinacno, u smislu ostavio sam te najmanje modele za kraj i sad su digli cenu...
A da mi sacekamo da dolar ojaca? :-)
Salim se, i ja sam za, sta cu...

offline
  • Telenor
  • Pridružio: 11 Dec 2014
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Novi Beograd

sanjins ::
Mislim pojedinacno, u smislu ostavio sam te najmanje modele za kraj i sad su digli cenu...


Jasno, jasno. Sad
Sijuks, MD 500, Pušćuk, MBB-105, Skaut... Sve "prdavci". Jedino Retriver (u mom slučaju) "vadi" prosek.

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2014
  • Poruke: 0

I Retriver je malen... Mr. Green

offline
  • Danijel Pavlovic
  • Pridružio: 19 Mar 2012
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Niš

javljeno poljaku da računa...početkom nedelje biće obračunato...

offline
  • Telenor
  • Pridružio: 11 Dec 2014
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Novi Beograd

'Ajd, pa da završavamo... Smile
Nego, šta kome ostaje za nabavku posle druge pošiljke iz PL?
Kod mene su u pitanju 5 "tvrđava" (Vulkan, Argozi, Do-24, Stirling i Maruder).

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Sve ih ima AmCom Hobby. Da li ima negde jeftinije?

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2013
  • Poruke: 1

I ja sam za, nego ima li poljak Avro Vulkan B Mk 2 ako ima dodajte ga na moj spisak

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1191 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 9 sakrivenih i 1084 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amstel, Ares12356, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, bigfoot, Bombona, boromir, BrcakRS, brundo65, bufanje, Chainsaw, Cirkon, Daba75, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejankm, djile1, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, g_g, Georgius, ghoost, goran.vvv, gost321, Goxy1, gregorxix, GveX, IQ116, Ivoo, jalos, JK, Kajzer Soze, kinez88, king111, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozi-RS, kunktator, Lj_ubo, lukac, Macalone, Magarac, Magistar78, Manjane, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, Mihajlo, Miler88, Miletić Zoran, mm1811, monomah, MR Z, Mrav Obrad, nenooo, nezavisni mislilac, nnnnnnnnnn, nnovakis, NorthWind, novator, nuke92, Pavel Medved, pein, pfc74, Piani Jazzer, PoolbegD02, probisic, Pururin, rovac, Sami_1ali, sap, saputnik plavetnila, Shinobi, ssekir75, starlights, Stevan Visoki, tecataki, TheDictator, trutcina, UncleSAM, vaci, vidra1, Vlad000, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrlenija, Weah88, XBMC, Zastava, zax22r, ZlatniRez, zubri, zziko, šumar bk2