Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

409

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Beograđani, ima li vas?



offline
  • Pridružio: 09 Apr 2012
  • Poruke: 0

ja bio kod kolporetera rece mi oko 4



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Typhoon996 ::Ко први окачи слике 50 евра на руке од мене Very Happy

Шаљем ти жиро-рачун за уплату! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Зезам се,ово је са нета слика! Very Happy

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Au Saturne, al' me istripova! Eh, još jedan mali zeleni u kokpitu...

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Al zato cekam sutra ujutru. Valjda cu ga navatam.

offline
  • bane83 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2012
  • Poruke: 4

Evo naslovnih strana narednih brojeva Smile

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

bane83 ::Evo naslovnih strana narednih brojeva Smile


Окле ти ово? Question

offline
  • bane83 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2012
  • Poruke: 4

Saturn V ::bane83 ::Evo naslovnih strana narednih brojeva Smile


Окле ти ово? Question


Из поузданих извора Laughing
Шалим се Wink Са њиховог званичног сајта...

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Kupicu Hellcata i Albatrosa, al F-117 NIKAD.

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

doktor1964 ::Kupicu Hellcata i Albatrosa, al F-117 NIKAD.
Ја ћу купити и Ф 117 али ћу на сталку додати да је ск*њан од Срба!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1138 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 7 sakrivenih i 1056 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, Alexandar-1973, amaterSRB, Avalon015, Bane san, Banovo Brdo, Belisarius, bukefal, Chainsaw, coaaco, DaliborVukadinovic, debeli, DejvTroter, Devil city 1989, Dimitrise93, djuradj, DM1994, Dogma21, dushan, gasha, Georgius, goxin, Goxy1, GveX, ivan979, Ivoo, jaeger, jalos, Jester, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, kihot, Koplje, Kruger, kunktator, laurusri, Lj_ubo, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Mamadu, Marko Marković, mdp92, milan.tatanac1, milenko crazy north, MiroslavD, Mićko, Moldovan, MrNo, nebidrag, nemkea71, Niki2024, nobutado, Novakomp, OKT, ozzy, Posmatrac77OKB, raster12, Remarqe, repac, saputnik plavetnila, Sirius, sistem22, Siti2, stalja, tomo2, Troja, tuf, umpah-pah, vathra, Volkhov-M, Vozd0714, zeka013, ZetaMan, Zoca